Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Проф. Уфук Абаджіоглу

Професор д-р Уфук АбаджіоглуПрофесор д-р Уфук Абаджіоглу
Медичний центр Неолаф
Nisbetiye Mah. Yucel sok. No: 6
Levent, Istanbul

Доктор Абаджіоглу на сьогоднішній день є головою відділення радіоактивної онкології в Медичному центрі «Неолайф», Стамбул, Туреччина.
Він отримав ступінь доктора медицини в 1993 році в Університеті Стамбула. Він спеціалізувався в галузі радіаційної онкології в Університеті Стамбула, Cerrahpasa медичний факультет 1993-1997. Він працював і викладав в університеті Мармара 1998-2011. Він був головою відділення радіаційної онкології 2005-2011 рр.

Він активний учасник EORTC Групи радіаційної онкології і брав участь в декількох випробуваннях.

З 2010 року доктор Абаджіоглу є членом Виконавчої ради Європейської асоціації нейроонкології (EANO). З 2008-2012 він був членом Турецького суспільства радіаційної онкології. Він також член Американського товариства радіаційної онкологи (ASTRO), Європейського товариства терапевтичної радіології та онкології (ESTRO), Американського товариства клінічної онкології (ASCO), ISRS, Турецького суспільства онкології легких і рідкісних з'єднань раку.

Він є автором або співавтором 70 рецензованих статей, тез, 200 груп, і 5 глав книг. Він був запрошений і відвідав 60 конференцій. Провів або був залучений в більш ніж 40 національних і міжнародних дослідженнях.


Дізнатися більше про онкологічні захворювання - лікування раку