Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Центри хірургії судин

Хірургія судинЦентри хірургії судин надають послуги з діагностики, лікування і профілактики захворювань артерій, вен і лімфатичних судин. Ми використовуємо новітні технології та найсучасніше обладнання для лікування захворювання артерій, вен і лімфатичних судин.

У наших клініках ми лікуємо такі захворювань судин, як варикозне розширення вен, захворювання периферичних і сонних артерій, а також лімфатичні набряки.

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен - захворювання вен, що виражається в збільшенні їх розмірів, зміні форми і зменшенні еластичності. Захворювання вражає переважно вени нижніх кінцівок, прямої кишки і сім'яного канатика.

варикозна хвороба вен нижніх кінцівок страждає 30 - 40% жінок і 10 - 20% чоловіків.
Це захворювання відоме людству давно. Під час розкопок у Єгипті була знайдена мумія з ознаками варикозного розширення вен і леченной венозної трофічної виразки гомілки. Про неї залишилися згадки в єгипетських папірусах і Візантійському зводі законів про медицину. Гіппократ і Авіценна, Гален і Парацельс намагалися лікувати, але часто без особливого успіху, це захворювання. Ця недуга називали «хворобою, що збиває з ніг».

Причини виникнення:

Чимало важливу роль грає спадкова слабкість венозної стінки, але для початку варикозної хвороби необхідні пускові механізми.

До них відносяться:

 • вагітність,
 • пологи,
 • різке фізичне перенапруження,
 • стояча робота.

Тим, хто має спадкову схильність і має фактори ризику потрібно захищати вени за допомогою спеціальних панчіх, а також уникати надмірних фізичних зусиль, консультуватися у флеболога. Своєчасне виявлення ознак клапанної недостатності дозволяє ліквідувати хворобу на початковій стадії.

Прояви хвороби:

Пацієнти зазвичай скаржаться нанеестетічное варикозне розширення, симптомами якого є хворобливі відчуття в ногах, судоми литок і синдром «неспокійних ніг» ночами. Причиною варикозного розширення вен може стати недостатність поверхневих чи глибоких вен. Недостатність клапана в глибоких венах може бути викликана вродженим відсутністю або слабкістю клапанів (рідко), дегенерацією стулок клапана або пошкодженням клапана у зв'язку з тромбозом глибоких вен. Клапани часто руйнуються при реканалізації тромбозу вени. Також можливий варіант, коли у зв'язку з тромбозом глибоких вен вена звужується, покривається рубцями і волокнами, в результаті чого вона втрачає здатність переносити кров.

Можливо, ви захочете пройти лікування з причини виникнення набряку, свербежу, нічних судом, шкірних виразок, що кровоточить варикозного вузла або в косметичних цілях. Варикозне розширення вен може посилитися з плином часу, що зазвичай відбувається дуже повільно.

Ускладнення варикозної хвороби:

Ускладненнями варикозної хвороби є трофічні виразки, гострі тромбофлебіти, кровотечі з варикозних вузлів.

Можливі варіанти лікування варикозного розширення вен :

 • Операція (Витискування/Лігування-Корресектомія)
 • Мікрофлебектомія
 • Субфасциальнаяэндоскопическаядиссекцияперфорантных вен
 • Склеротерапія
 • Шкірний лазер
 • Радіочастотна абляція і внутрішньовенна лазерна абляція
 • Пінна склеротерапія

З метою профілактікіможно дати наступні рекомендації:

 • Вести активний спосіб життя - заняття певним видом спорту (велосипед, плавання).
 • Краще ходити, ніж стояти і лежати, ніж сидіти - потрібно або змушувати м'язи гомілки скорочуватися, або надавати гомілках швидше горизонтальне і піднесене положення з випрямленими колінами, ніж вертикальне.
 • Застосування еластичною компресії при важкій роботі, вагітності та пологах також здатне зменшити ризик виникнення варикозної хвороби.
 • Але от еластичні гольфи до колін або панчохи з еластичними підв'язками, як і взуття на кілька розмірів менше, краще виключити зі свого гардероба, так як вони можуть чинити тиск на ноги.
 • скинути зайву вагу і відмовитися від куріння

Захворювання периферичних артерій

Ваші артерії переносять кров, багату на кисень, і поживні речовини від серця до інших частин вашого тіла. Коли артерії на ногах блокуються, ваші ноги недоотримують необхідної кількості крові або кисню і може настати стан, відомий як хвороба артерій ніг.

Прояви хвороби:

Спочатку ви можете навіть не відчути жодних симптомів. Найпопулярнішим раннім симптомом є переміжна кульгавість, яка проявляється у вигляді дискомфорту і болю в ногах при ходьбі і зникає, коли ви відпочиваєте. Критична ішемія нижніх кінцівок є ще одним симптомом, який проявляється у вигляді болю в ступнях або в пальцях ніг, навіть коли ви не пересуваєтеся.

У разі серйозного захворювання артерій у вас може з'явитися хворобливе запалення на пальцях ніг або на ступнях. Якщо циркуляція крові в ногах не покращиться, ці рани можуть перерости з сухого, сірого або чорного запалення в гангрену.

Можливі варіанти лікування захворювань артерій:

 • Ангиопластика і стендірованіе
 • Шунтування
 • Ендартеректомія
 • Лікування стовбуровими клітинами

Захворювання сонної артерії, інсульт, транзиторні ішемічні атаки

Захворювання сонної артерії може бути викликано звуженням або блокуванням головних артерій в шиї. Ці артерії (сонні) поставляють кров у мозок. Ваші сонні артерії простягаються від аорти, яка знаходиться в грудній клітці, до мозку всередині черепа.

На жаль, першою ознакою захворювання сонної артерії може бути інсульт. Однак ви можете відчувати попереджуючі симптоми інсульту, які називаються транзиторними ішемічними атаками, триваючими зазвичай від декількох хвилин до години. Ці симптоми проявляються в нездатності управляти рухом вашої руки або ноги, втратою зору на одному оці або нездатність виразно розмовляти.

Можливі варіанти лікування захворювань сонної артерії:

 • Хірургія сонної артерії (каротидна ендартеректомія)
 • Ангиопластика і стендірованіе

Лімфедема

Лімфедема - це набряк частини тіла, зазвичай відбувається в кінцівках. Це може також відбутися на обличчі, шиї, животі або геніталіях. Лімфедема виникає в результаті надмірного накопичення багатої білком рідини в зоні ураження.

Ми пропонуємо такі методи лікування лімфедема, як хірургія, медикаментозне лікування, терапія за допомогою пневматичного компресора, ручний лімфодренаж і комплексна противоотечная терапія.