Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Трансплантація органів

Досягнення медицини в області пересадки органів дає нові надії і відкриває нові перспективи для життєво важливих і невідкладних потребностей для тисяч пацієнтів у всьому світі.

Що таке трансплантація?

Трансплантація органів (пересадка) - заміна хворого і не виконує свої функції органу на здоровий.

Трансплантація У клініках Туреччини успішно виконуються: трансплантація нирок, печінки, серця, легенів, підшлункової залози, кісткового мозку, кісток, рогівки очі і тонкого кишечника.

Кількість пацієнтів потребують трансплантації того чи іншого органу зростає практично щодня.
При трансплантації органи беруть або у живої людини, який є родичем реципієнта, або ж у померлої людини (після діагностики смерті мозку). Орган може бути взятий з тіла тільки після того, як встановлена ​​смерть мозку. Діагностика здійснюється на основі строго визначених критеріїв, визнаних у всьому світі. Бригада неврологів, фахівців інтенсивної терапії та анестезіологів повинна перевірити різні рефлекси, що підтверджують церебральну активність або відсутність такої актівності.Только після того, як встановлена ​​смерть мозку, орган може бути взятий для трансплантації.

В даний час це серйозна морально-етична проблема: кому саме слід пересаджувати імеющеесядонорскіе органи, кількість яких не достатньо для всіх потенційних реципієнтів.
Одне з рішень цієї проблеми - надання наприклад, нирки може бути здійснено живим донором-родичем . У цьому випадку донор (мати, батько, брат, сестра ...), після ретельного медичного обстеження самостійно приймає рішення пожертвувати чи свою нирку, при мінімальному ризику для власного здоров'я.

Пересадка нирки стала основним методом лікування практично у всіх випадках термінальної стадії ниркової недостатності, яка може бути наслідком багатьох захворювань.

Трансплантація печінки - це більш серйозна і тривала операція.

До числа найбільш поширених показань до цієї операції відноситься вірусний гепатит В або С. Пересадка показана, якщо є значне погіршення функції печінки незважаючи на інтенсивне і оптимальне лікування. Основне показання - цироз печінки (75%). Приблизно в 10% випадків це гостра печінкова недостатність перш нормально функціонував органу, 10% - рак печінки і 5% - хвороби обміну речовин, пов'язані з функцією печінки.

Для проведення операції з пересадки печінки практично немає обмежень у віці, пацієнту може бути від декількох місяців до сімдесяти років.

До числа новітніх досягнень в області пересадки органів також відноситься трансплантація кишечника та підшлункової залози .

Показанням для пересадки кишечника є синдром укороченою кишки (недостатня довжина кишечника), вроджений або що є наслідком травми або хірургічного втручання.
Пересадка підшлункової залози наводиться з метою відновити рівень глікемії пацієнта, в результаті інсулін виробляється в достатній кількості.

Кількість пересадок серця і легенів протягом останніх кількох років стабілізувався. Почасти це пояснюється і успішним розвитком традиційних медикаментозних і хірургічних методів лікування хвороб серця і легенів.

трансплантаційного медицина - це область, де сходяться воєдино медичні, соціальні, економічні та етичні проблеми, не дивлячись на це ряд досліджень показав, що трансплантація є менш дорогою і більш надійним, ніж традиційний курс лікування (який далеко не завжди ідеальний). Успішна трансплантація повертає пацієнта не тільки його родині і професії, а й суспільству.
Кінцева мета трансплантації - дати пацієнтові можливість вести нормальний, звичний спосіб життя.