Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Панкова Галина, 56 років. Пухлина. Лікування в клініці "Неолайф"

Звернулася в Турмед в січні 2015р. В Україні під час обстеження МРТ голови виявили вторинний метастаз і сказали, що потрібно видаляти пухлину.

Було два шляхи - хірургічна операція з трепанацією черепа, або радіохірургія. Українські медики з м Харцизька Донецької області порекомендували мені стамбульську клініку «Неолайф» і доктора Яхья Озтел.

Доктор Яхья Озтел протягом декількох днів організував прийом в клініці, лікування проводив шановний професор Уфук Абаджіогли і лікар- радіолог Роман. Сам професор з медичним персоналом проводив радіохірургію. Медичний персонал дуже уважний і чуйний.

Я прибула до клініки в стані близькому до важкого, пухлина тиснула на кору головного мозку і я періодично втрачала контроль над правою рукою, в перший день, втратила свідомість, але мені швидко і професійно надали медичну допомогу. Через 12 днів мені стало значно краще.

На сьогоднішній день я повноцінно живу, працюю, відчуваю себе добре і все це завдяки співробітникам клініки «Неолайф».

20 липня 2015р. пройшла в клініці «Неолайф» контрольне обстеження, результати позитивні.

Я дуже вдячна всьому медичному персоналу клініки «Неолайф». Дякую за високий медичний рівень і професіоналізм, за освоєння нових технологій в медицині, за комфорт і сервіс, який присутній в клініці. Вдячна перекладачці Риті Лазо за її професійні якості - відмінно володіє російською і турецькою мовою.

Дякуємо Вам за життя, яке Ви нам, онкологічним хворим, продовжуєте.