Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Катерина і Альберт

Хочемо висловити велику подяку доктору Яхье за ​​надану участь у підборі підходящої клініки, за організацію зустрічі та супроводі нас від початку до кінця перебування в Стамбулі.

Про нас. У чоловіка виявили доброякісну пухлину головного мозку. Так як вона постійно зростала, то вихід був один - операція і видалення. Однак ми дізналися, що з такими розмірами (30 * 19 мм) ще можна робити операцію кібер-ніж. Спочатку ми хотіли робити кібер-ніж у Києві, але лікарі (і не один) говорили, що якщо є можливість - краще робити закордоном. Так ми познайомилися з доктором Яхья.

Доктор Яхья знайшов відповідну клініку в Стамбулі. Мусимо зазначити - ціна процедури, разом з дорогою і проживанням - така ж, як в Україні(!).
Доктор Яхья супроводжував нас весь необхідний час в клініці. Дуже задоволені результатами. Задоволені наданою клінікою - відношенням медичного персоналу і співробітників клініки. Особливо хочеться відзначити їх професіоналізм.

Якщо в житті трапляється ситуація, коли Вам потрібна кваліфікована допомога фахівців, коли Вам важливий результат, то ми переконалися на власному досвіді - краще це робити за кордоном.

Ще раз велике спасибі, Доктор Яхья.