Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Матієнко Ірина

Мене звуть Матієнко Ірина. Мені 22 роки.

Матієнко Іра - Нео Лайф

У листопаді 2012 року після обстеження на КТ та консультації у лор-онколога на Україні мені був поставлений діагноз хемодектома шиї. Лікарі пропонували єдине лікування - операцію. Але я не погодилася, тому побічні ефекти після операції могли б призвести до порушень діяльності нервової системи, мозку, і навіть летального результату!

Як і в багатьох, здавалося б, тупикових ситуаціях, допоміг інтернет!

Я почала «борознити» простори інтернету в пошуках лікування такого виду пухлин без хірургічного втручання. Альтернативою було лікування за допомогою кібер-ножа.

Серед багатьох пропозицій і після аналізу цінової політики такого лікування, знайшла сайт Турмед, що представляє клініки Туреччини. Вирішила відправити опис своєї проблеми на цей сайт. І яке ж було моє здивування, коли через пів години мені передзвонив доктор Ях'я Озтел! Після бесіди з ним все було настільки швидко й організовано, що відпали останні сумніви в правильності вибору!

Результати нашого обстеження доктор Ях'я Озтел відправив у клініки Туреччини і через два дні у мене була інформація про пропонований лікуванні і його вартості!

Я вибрала клініку НЕОЛАЙФ, яка спеціалізується на лікуванні пухлин і в якій було новітня модифікація кібер-ножа -Трубім!

Під час лікування було відчуття, що я перебуваю на відпочинку! Персонал клініки НЕОЛАЙФ був настільки привітний, організований і професійний, що власне перебування в клініці займало близько двадцяти хвилин. Решту часу я насолоджувалася Стамбулом!

У клініці НЕОЛАЙФ мене лікували професор Уфук Абаджіоглу, доктор Роман, який знає російську мову і тому ніякого мовного бар'єру не було, і привітні медсестри!

Матієнко Ірина - Лікування в Туреччині

І ще одне здивувало - після лікування вас ніхто не кидає напризволяще! За рекомендацією лікарів клініки контрольні знімки МРТ потрібно висилати їм для моніторингу пухлини!

Величезне спасибі всім, хто організував мою поїздку і лікував мене! Бажаю всім здоров'я і любові!