Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Тетяна - синові мого чоловіка поставили діагноз «Пухлина головного мозку у важкодоступному місці»

Тетяна - пухлина головного мозкуШановний, дорогий доктор Яхья! Я та моя сім'я висловлюємо Вам свою подяку за участь у долі нашого сина, за його порятунок, за оперативність у Вашій роботі, за співчуття і моральну підтримку, за розуміння і ще дуже багато «за».

Дорогі друзі, 8 місяців тому моя родина пережила страшну трагедію, коли 18 річному синові мого чоловіка поставили страшний діагноз «Пухлина головного мозку у важкодоступному місці». Грім серед ясного неба гримнув в листопаді 2011 року. Хлопчик потрапив в обласну нейрохірургію г Донецька в Україні. Вердикт нейрохірургів був такий «пухлина не операбельна т до частково знаходиться в стовбурі мозку», лікарі сказали, що летальний результат неминучий. Дитині встановили шунт і відправили помирати додому зі словами, що ніде в світі такі операції не роблять. Ми не готові були змиритися з такою долею сина і стали «борознити простори інтернету» в надії знайти хоч яку-небудь зачіпку і шлях до порятунку. Ми звернулися в клініки Києва: Спіженко «Кібер-ніж», в Міжнародний Центр нейрохірургії під керівництвом Курильця І.П, в інститут Ромоданова - скрізь отримали відмову в операції, в НДІ нейрохірургії імені Н.Н.Бурденко в Москві не змогли достукатися. Завдяки щасливому випадку ми знайшли доктора Яхью Озтела, який дуже оперативно відправив знімки МРТ і відео в Туреччину, знайшов нам чудового професора (він взявся зробити операцію всього лише c 5% -ним ризиком ослаблення зору і м'язових тканин правої сторони). Доктор Яхья продумав до дрібниць всі тонкощі перельоту людей, які ніколи не були за кордоном, не літали літаком і абсолютно не володіють ні англійською, ні турецькою мовою. Знаючи, що 22 лютого сина привезуть до Туреччини, доктор Яхья вилетів напередодні і зустрічав його з машиною клініки в аеропорту Стамбула. Він допоміг влаштуватися в готель, все показав, розповів, пояснив і супроводжував до професора і ще важливий факт - не взяв за ці послуги ні копійки.

Низький уклін Вам доктор Яхья, що Ви знайшли цього професора і він прооперував дитину !!! Спасибі, за те, що Ви такий уважний, оперативний, делікатний, душевна людина, за те, що допомогли врятувати життя, що підтримали, оточили теплом, турботою, досі цікавитеся самопочуттям і переживаєте про здоров'я хлопчика !!!