Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Сім'я Солдатенко - лікування пухлини головного мозку

У березні 2010-го, року моя сім'я зіткнулася з бідою - у сина виявилася пухлина головного мозку. Дослідження, проведені в Україні, показали, що пухлина розташована глибоко всередині головного мозку. Враховуючи маленький вік пацієнта, українські нейрохірурги запропонували продовжувати спостереження і шукати досвідченого лікаря за кордоном.

Причина - в Україні немає досвіду проведення операцій на такій глибині таким маленьким пацієнтам ...

Пошуки і рекомендації лікарів вивели нас на ім'я професора Мемета Озеков, Президента Європейської асоціації дитячих нейрохірургів. Йому, як і багатьом іншим лікарям в Європі, Росії та США були переслані МРТ-знімки мого сина. І, слава Богу, ми отримали дуже швидкий і чітку відповідь з клініки Аджибадем, де працює професор Озек. Нас запросили на операцію.

Немає слів, щоб висловити всю глибину вдячності професору за його роботу. Оперцію, яку дійсно робить дуже обмежене число фахівців у всьому світі, він провів успішно. Доказом правоти нашого вибору послужили також відповіді від європейських і американських лікарів, які, бачивши знімки пухлини, подвердить, що професор Озек - саме той, до якого потрібно було звертатися.

Окрему подяку ми хочемо висловити всьому персоналу клініки Аджибадем. Найвища якість роботи медперсоналу було прекрасно доповнено співробітниками адміністрації. Ми не відчули жодних проблем ні з перекладом, ні за допомогою у звичайних питаннях (зняти більш дешеву готель, де харчуватися поза клінікою і т.д.). Ця допомога була особливо важливою, оскільки, супроводжуючи дитини, ми з дружиною хотіли якомога більше часу проводити з ним, не витрачаючи зусилля на пошуки місця проживання і т.д.

Зараз ми продовжуємо складне лікування в Україні та віримо в його успішний результат.

Але головну перемогу здобув професор Мемет Озек. І вселив у нашу сім'ю впевненість у перемозі.

Величезне спасибі!

Сім'я Солдатенко, Київ, Україна