Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Биліна Лілія - обстеження в Туреччині

Я, Билина Лілія, проживаю в м. Кривий Ріг і хочу розповісти хворим людям, охочим отримати доскональне обстеження або лікування в Туреччині

Влітку 2009р., у мене виникла проблема з проведенням ПЕТ-КТ дослідження. Після отримання інформації, де це можна зробити, я прийшла до висновку що найближчими і більш-менш були Ізраїль і Туреччина. Звичайно я відразу зробила ставку на Ізраїль, так як розуміла що знімається мовний бар'єр. Але після кількох проб додзвонитися і отримати відповіді на свої питання я не змогла, то менеджер хворіє, то ще якісь проблеми. Ніхто мені не передзвонив, і чесно кажучи, не особливо цікавилися моїми проблемами. Також постало питання виклику, відкриття візи та інше. Тоді я вирішила зателефонувати з Туреччиною. На мій превеликий подив я відразу ж отримала максимум інформації. адміністратор Людмила постійно мені передзвонювала, відповідала на всі мої запитання. Тоді я вирішила їхати в Стамбул.
По приїзду мене зустріли, показали клініку, поселили в готель. Наступного дня за мною прислали машину і привезли в клініку. Я була вкрай здивована, побачивши справжній європейський масштаб закладу. До мене проявили максимум уваги, мене супроводжував російськомовний менеджер і я отримувала досить ясну картинку для себе. Після проведення досліджень, мене відвезли в аеропорт і я полетіла. Тому, хворим і бажаючим обстежитися людям рекомендую звертатися в клініку "Аджибадем".
Звичайно, це не дешево, але якщо вам дозволяють кошти і можливості, то це того варто. Ви не будете розчаровані, оскільки обладнання найсучасніше, сервіс відмінний, кращі доктора.

Бажаю всім бути здоровими!