Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Україна Харків. Сім'я Пензевих

18.07.2015 року у нашої дочки покосилися оченята і її початок хитати з боку в бік.

22.07.2015г. Їй зробили МРТ головного мозку і виявили пухлину стовбура головного мозку з великим набряком. З кожним днем ​​їй ставало все гірше. Можливе лікування - це радіооблученіе. У Києві лікарі нам сказали, що дитина може не вижити і після першого сеансу радіооблученія. Ми почали шукати лікування за кордоном. Нейрохірург Духівському Олександр Еріковіч (низький уклін йому, за те, що допоміг прийняти нам правильне рішення з лікування дочки і допомагає досі), який визначив діагноз, порадив Туреччину і зв'язок з доктором Яхья, який може допомогти в пошуку клініки, яка візьметься за лікування нашої донечки. За лічені дні доктор Яхья знайшов клініку м.Стамбул, організував зустріч в аеропорту, вирішив питання про проживання, так як тривалість лікування становила 1,5 місяця.

04.08.2015г. Ми приїхали в клініку і почалося лікування. Доктор Яхья завжди був поруч, допомагав у вирішенні повсякденних проблем. Але з кожним днем ​​після радіооблученія (променевої терапії) донечці ставало все гірше (перестала ходити, їсти, немогла ковтати, спала весь час, розвинувся правобічний поріз). Став впорос про необхідність консультації з нейрохірургом. Тут нам теж допоміг доктор Яхья. Він за один день знайшов необхідну клініку і повіз нас на консультацію до нейрохірургів, де нам повідомили, що терміново необхідно дитині ставити шунт, так набряк, скупчення рідини в головному мозку. І вже наступного дня дочки зробили успішно операцію. Окрема подяка Доценту Доктору Мустафа Кемал Хамамджиоглу і всьому медичному персоналу клініки за увагу і допомогу. Весь цей час доктор Яхья був з нами, підтримував нас, за що величезне йому спасибі. По-кільки стан дочки поліпшувалося через 4 дні нас виписали і ми продовжили курс променевої терапії.

Лікування в клініці проводив шановний професор Уфук Абаджіогли і доктор Роман Ібрагімов. Медичний персонал дуже уважний і чуйний.
Наша сім'я дуже вдячна всьому медичному персоналу клініки. Спасибі за високий медичний рівень і професіоналізм, за комфорт і сервіс, за увагу співробітників до нашої дочки, який присутній в клініці. Вдячні перекладачка Риті та Тетяні за професійні якості.
12.09.2015г. лікування закінчилося і ми поїхали додому.
Зараз наша донька відновлюється.

Наша сім'я хоче висловити велику подяку доктору Яхья, який своєчасно морально підтримав і допоміг у лікуванні нашої дочки.

Величезне спасибі і низький уклін всім Вам !!!