Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Дякуємо доктору Яхья!

Україна Харків. Сім'я Пензевих

18.07.2015 року у нашої дочки покосилися оченята і її початок хитати з боку в бік. Їй зробили МРТ головного мозку і виявили пухлину стовбура головного мозку з великим набряком.

Продовжити

Катерина і Альберт

Хочемо висловити велику подяку доктору Яхье за ​​надану участь у підборі підходящої клініки, за організацію зустрічі та супроводі нас від початку до кінця перебування в Стамбулі.

Продовжити

Матієнко Ірина

Матієнко Ірина - Кібер-ніжУ листопаді 2012 року після обстеження на КТ та консультації у лор-онколога на Україна мені був поставлений діагноз хемодектома шиї. Лікарі пропонували єдине лікування - операцію. Але я не погодилася, тому побічні ефекти після операції могли б призвести до порушень діяльності нервової системи, мозку, і навіть летального результату!

Продовжити

Тетяна - синові мого чоловіка поставили діагноз «Пухлина головного мозку у важкодоступному місці»

Тетяна - пухлина головного мозкуШановний, дорогий доктор Яхья! Я та моя сім'я висловлюємо Вам свою подяку за участь у долі нашого сина, за його порятунок, за оперативність у Вашій роботі, за співчуття і моральну підтримку, за розуміння і ще дуже багато «за».

Продовжити

Радченко Валентина - лікування на Кібер-ножі в Аджибадем

Хочу висловити величезну подяку за допомогу в організації лікування на Кібер-ножі в Аджибадем. У Росії величезна черга на таке лікування, і ми звернулися до представника Аджибадем в Києві доктору Яхья Озтел. Він допоміг организавать все дуже швидко і на вищому рівні. Коли ми прилетіли нас зустріла машина, в клінеке нас уже чекали, скрізь нас супроводжувала куратор яка допомагала нам спілкуватися з лікарями, тому ми не знаємо ні турецького, ні англійської і куратор нам все перекладала.

Продовжити

Софія. Лікування в Туреччині

Софія, Лікування в Туреччині

У Софії спадкове захворювання - нейрофіброматоз. Практично з народження ми намагалися виключити це захворювання, але на жаль, діагноз підтвердився. У чотири роки, на свій день народження, Софійка отримала "подарунок" - посвідчення по інваліда. За розвитком пухлини стежили - постійно робили МРТ. Деякий час новоутворення не збільшується. Або збільшувалося незначно. Ми постійно консультувалися в клініках Донецька та Києва.

Продовжити

Фурса Олександр. Лікування в Туреччині

Фурса Олександр. Лікування в Туреччині

Моєму синові, Фурса Олександру, 6 років, в м.Києві поставили діагноз: Пухлина головного мозку в важкодоступній ділянці.
Вона була невеликого розміру, сказали спостерігатися (приїхати через півроку). Дитині через 4 місяці стало гірше. Ми приїхали до Донецька, де нам сказали, що пухлина не операбельна, від нас відмовилися в Донецьку, Києві, Запоріжжі. Москва теж не дала відповідь.

Продовжити

  • 1
  • 2