Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Romatem

За 10-ть років мережа Romatem розрослася з галузевих центрів до групи клінік фізіотерапії та реабілітації, які знаходяться в містах: Багдад, Стамбул, Коджаелі, Самсун, Бурса. А так само існує центр реабілітації - один з найбільш високотехнологічних реабілітаційних центрів Туреччини, розташований в Стамбулі.

Варто відзначити, що з медичними центрами Romatem активно співпрацюють багато багатопрофільні великі госпіталі.

Romatem 001
Romatem 002
Romatem 003
Romatem 004
Romatem 005
Romatem 006

Romatem працює з широким колом захворювань:

  • Різноманітні проблеми опорно-рухового апарату: болю і неспокою в будь-яких відділах хребта, шиї, ногах, плечах, суглобах, викривлення хребта, остеопороз, ревматичні захворювання, будь-які обмеження в рухах, грижі хребта, різні травми/переломи хребта або інших кісток , відновлення після проведених ортопедичних операцій.
  • Параліч однієї частини тіла (парез), викликаний травмою або ДТП, а також неврологічними захворюваннями, обмеження руху.
  • Ожиріння (проблеми із зайвою вагою) та інші вікові проблеми.
  • Спортивні травми.
  • ДПЦ та інші спастичні стани у дітей, придбаний або вроджений параліч.
  • Кардіологічна реабілітація.
  • Післяопераційна реабілітація, у тому числі після лікування від раку.
  • Ребалітація від хвороби Паркінсона та ін.

В якості окремого напрямку варто виділити роботизовану реабілітацію. За допомогою спеціальних високотехнологічних роботизованих установок кваліфікований персонал центру успішно проводить різні процедури, спрямовані на відновлення тих чи інших втрачених функцій.

У центрах є наступне обладнання для лікування та реабілітації пацієнтів: LOKOMAT (робот для відновлення навичок ходьби для паралізованих хворих або хворих з порушеннями ходи; такий робот є всього в декількох установах у Туреччині); нове рішення при болях в шиї і попереку VERTETRAC; ARMEO SPRING; AMEDEO; лазер високої інтенсивності HILTHERAPY; при сколіозі DIERS 4D FORMETRIC та інші.