Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Питання-відповідь

Питання: У чому перевага ТурМед перед іншими компаніями, які займаються організацією лікування за кордоном?

Відповідь: Ми маємо можливість організовувати лікування в десятках медичних центрів, як при зверненні безпосередньо. Наші пацієнти платять безпосередньо в касу лікарень, і за звичайною ціною!

Якщо сучасна медицина дозволяє вилікувати дане захворювання, значить, ми обов'язково зможемо допомогти. Ми не обмежені думкою одного медичного центру. Найкращі системи охорони здоров'я Туреччини до ваших послуг.

Питання: У чому переваги звернення в ТурМед, а не безпосередньо в медичний центр?

Відповідь: Таких переваг багато. Назвемо деякі з них.
1. Ми надаємо вам можливий шлях лікування і реабілітації з цінами 3-5 медичних центрів і ви не будете витрачати дорогоцінний час, задаючи одні й ті ж питання різним людям. До Вас буде прикріплений менеджер - одна людина, з яким Ви будете підтримувати зв'язок з усіх питань з підбору найбільш вигідного для Вас варіанта.
2. Самі лікарні воліють фокусувати свій час і зусилля на тих, хто вже на лікуванні, тому отримати у них докладну інформацію про те, що чекає вас по приїзду вкрай непросто. Ми ж готуємо для Вас повний пакет документації перекладеної на турецьку мову, бронюємо для Вас місце в клініці. По прибуттю до Туреччини Ви точно будете знати де будете проходити лікування, скільки це займе часу і які кошти Вам для цього знадобляться.
3. Ми вирішимо всі проблеми з документами, візами, перекладами, а також забезпечимо отримання відповіді на запит протягом 48 годин.
4. Як відомо, перебувати в чужій країні на лікуванні непросто, а іноді й просто страшно. Ми будемо представляти Ваші інтереси починаючи з моменту звернення в нашу компанію і до закінчення проходження лікування або реабілітації.
5. Додайте до всього сказаного той факт, що наші послуги надаються пацієнтам абсолютно безкоштовно.

Питання: Кому можуть знадобитися послуги компанії ТурМед?

Відповідь: Наші послуги потрібні людям, які вирішили поїхати за кордон для отримання кваліфікованої медичної допомоги. Скориставшись представництвом корпорації Аджибадем та Групи охорони здоров'я Медікал Парк, потенційні пацієнти отримують доступ до провідних спеціалізованим медичним клінікам в Туреччині. Для цього не потрібно довго шукати інформацію в різних базах даних, потрібно просто звернутися до нас.

Питання: Скільки коштують ваші послуги з організації лікування за кордоном?

Відповідь: Наши услуги предоставляются бесплатно. Так как мы являемся официальными представителями Группы Здравоохранения Медикал Парк и Группы Здравоохранения Аджибадем, вы можете воспользоваться нашими услугами без дополнительной платы, и смета на лечение составляется по обычному прейскуранту любого медицинского центра, как если бы вы обратились напрямую.

Питання: Які документи необхідно підготувати, що б отримати зрозумілу відповідь по діагнозу, лікування, а також вартості лікування, якщо воно необхідне?

Відповідь: Як правило, необхідно надати наступні документи:

  • Прізвище Ім'я По батькові, вказане в паспорті
  • Країна проживання
  • Дата народження
  • Історія хвороби / Виписка з історії хвороби
  • Останні аналізи
  • Діагностичні матеріали (МРТ, КТ, УЗД) бажано записані на електронний носій CD, рентгенівські знімки
  • Гістологічні укладення
  • Якщо Ви отримали вже яке або лікування необхідно додати список пройдених процедур, а також список медикаментів які Ви приймаєте або приймали.
  • Бажано опис стану пацієнта в даний момент, а також скарги.
  • Чим більш детальну інформацію вдасться отримати спочатку, тим більш точно можна буде визначити подальші заходи.
Питання: Скільки часу вам потрібно, щоб дати відповідь на запит?

Відповідь: Протягом 48 годин Ви отримаєте відповідь при правильному відправленні всієї документації.

Питання: Чи надаєте ви сприяння у бронюванні готелю і авіаквитків? Чи надаєте ви послуги перекладача?

Відповідь: Так, ми займаємося усіма організаційними аспектами Вашої поїздки. Ми забронюємо Вам, квитки на авіарейс або на будь-який інший вид транспорту зручний для Вас, наприклад автобус або корабель. Ми повідомляємо в клініку коли і яким видом транспорту Ви прибудете до Туреччини, для того щоб Вас могли зустріти в аеропорту чи на вокзалі та супроводити в клініку або готель. По прибуттю в клініку у Вас буде призначена зустріч з доктором, який давав консультацію і висновок за медичними документами, які були раніше направлені в Туреччину. Під час проведення обстеження, а також лікування пацієнта весь час супроводжує перекладач.
Також надамо послуги перекладача для спілкування з лікарями, якщо це необхідно.

Питання: Чи можу я отримати заочно докладний висновок від зарубіжного фахівця?

Відповідь: Так. Якщо Ви відправите нам свою повну історію хвороби, разом з будь-якими відповідними рентгенівськими знімками і результатами лабораторних досліджень по електронній пошті, факсу або поштовим листом, в перебігу 48 годин.

Питання: Чому у вас на сайті немає цін на лікування?

Відповідь: Багато пацієнтів, які орієнтуються на ціни вказані на сайті в прайс-листі, по приїзду в клініку виявляються неприємно здивовані, тому що ціна за лікування може стати значно вище. Ціна змінюється не тому що на сайті вказані неправильні ціни, а тому що вони є приблизними. Кожному пацієнту потрібен свій особливий комплекс послуг з обстеження та лікування, тому ми надаємо пацієнту калькуляцію на лікування, як тільки нами буде отримана інформація про стан здоров'я пацієнта і необхідної процедури. Після проведення консиліуму для кожного даного випадку буде складений індивідуальний кошторис на лікування, при чому не однієї клінікою а кількома. І при необхідності Ви зможете вибрати, де саме зацікавлені проходити лікування.
Компанія ТурМед є гарантом того, що ціна яку ми Вам озвучили ще до від'їзду є повною вартістю за комплекс послуг, а саме обстеження і лікування і більш ніяких доплат не буде потрібно . Також хочемо нагадати, що оплата здійснюється в касу клініки і у Вас залишається чек про оплату.

Питання: ТурМед займається організацією тільки в межах Туреччини, тобто якщо виникнуть питання або проблеми з клінікою Ваша компанія допоможе вирішити проблему або допомога закінчується після надходження пацієнта в клініку?

Відповідь: Компанія ТурМед підтримує і захищає права пацієнта не тільки при відправленні до Туреччини, а й під час обстеження і лікування до відправлення пацієнта додому. При виникненні будь яких питань чи проблем під час перебування в клініці Ви в будь-який момент можете з нами зв'язатися і Ми вирішимо всі виникнувшими проблеми.
Сміємо Вас запевнити що ТурМед є представником кращих турецьких клінік і досі жодних проблем ні з однією клінікою було.