Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Ортопедія і травматологія

ТравматологіяНаші клініки займаються лікуванням пацієнтів із захворюваннями кісток і суглобів вже більше 30 років. Кваліфіковані доктора мають знання та досвід у лікуванні опорно - рухового апарату сучасними хірургічними і нехірургічними методами в кожній області ортопедії, включаючи кістки, суглоби (повна заміна колінного і тазостегнового суглобів), зв'язки, сухожилля, м'язи і нерви. Ми впевнена в тому, що ви будете почувати себе як вдома під час проходження ортопедичного лікування. Нашою метою є повернути вас до нормальної життєдіяльності, зменшити біль і підвищити мобільність.

Період відновлення після ортопедичної хірургії може істотно відрізнятися залежно від типу операції. Ми пишаємося тим, що маємо можливість надати нашим пацієнтам найбезпечніші, сучасні та малоінвазивні варіанти лікування. Ми маємо передове обладнання, яке дозволяє нам надавати пацієнтам саме сучасно обслуговування.

Ортопедія і травматологіяНайпопулярніші хірургічні процедури:

 • Операція по повному заміщенню тазостегнового суглоба
 • Операція по повному заміщенню колінного суглоба
 • Антроскопіческая хірургія - плече, коліно і гомілковостопний суглоб
 • Корекція виражається манжети плеча
 • Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія
 • Усунення кистьового і ліктьового тунелю
 • Відновлення хрестоподібної зв'язки
 • Відновлення меніска
 • Відновлення хряща
 • Відновлення ахіллового сухожилля
 • Лікування тенісного ліктя
 • Відновлення верхньої губи
 • Відновлення суглобової губи

Ми пропонуємо вас отримати найкраще ортопедичне обслуговування в наших клініках. Зв'яжіться з нами зараз, щоб ми могли організувати ваш візит до лікаря у відповідності з вашими потребами та очікуваннями.

Операція по повному заміщенню тазостегнового суглоба

Відоме також як артропластика стегна, повне заміщення стегна - це досить поширена хірургічна процедура , яка заміщає зношений тазостегновий суглоб. В основному, необхідність заміщення стегна викликана сильним артритом тазостегнового суглоба, який часто виникає в результаті природного старіння, серйозної травми або вродженої деформації тазостегнового суглоба.
Заміщення стегна включає видалення кінців кістки, схильною артриту, і пошкоджених хрящів, а також заміщення їх ендопротезами, які в точності повторюють тазостегновий суглоб. Заміщення стегна може допомогти позбавитися від болю і повернути вас до нормального життя. Більшість пацієнтів зможуть покинути клініку через 4-10 днів після процедури.

Операція по повному заміщенню колінного суглоба

Відома також як артропластика коліна, операція по заміщенню коліна проводиться з метою відновлення зношених колінних суглобів і позбавлення від болю в суглобах. Заміщення коліна - це хірургічна процедура, при якій пошкоджений або зношений колінний суглоб міняють на штучний суглоб, який називається протезом. У ході операції хірург витягує пошкоджену кістку і хрящ із зони пошкодження і міняє їх на штучний суглоб, зроблений з високотехнологічних сплавів металів і полімерів. Заміщення коліна вважається однією з найбезпечніших і успішних видів великих операцій. Більшість пацієнтів можуть повернутися додому через кілька днів після операції.

Антроскопіческая хірургія (плече, коліно і гомілковостопний суглоб)

Антроскопіческая хірургія - це малоінвазивна процедура, яка використовується для діагностики та лікування хворих суглобів. Вся процедури займає близько 2:00 і практично не залишає шрамів. Це амбулаторна процедура, тому пацієнти можуть йти додому через 2:00 після операції. Період відновлення після антроскопіческой хірургії значно коротший, ніж після традиційної операції відкритим методом.

Корекція обертової манжети плеча

Нерідко плече повністю або частково зміщується з суглоба, що прийнято називати підвивихи. Це також трапляється в результаті перенесеної травми. Процедура проводиться під загальним наркозом і покликана прикріпити сухожилля назад до руки, при цьому прибираючи всі рухомі кісткові відламки з області плеча.

Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія

Ми раді запропонувати вам новітні технології для позбавлення від болю в п'яті, викликаної підошовним фасціітом. Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія - це метод застосування енергетичних хвиль до твердих або м'яким тканинам в певній частині тіла. Ця технологія широко використовується при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, таких як радіальний або ліктьовий епікондиліт, Тендіноз, надколенную тендиніт, синдром передньої великогомілкової м'язи, тендиніт ахіллового сухожилля, підошовний фасциит, хронічна ентезопатія. Це неінвазивна процедура, при якій терапевтичні хвилі тиску направляються в больову зону. Більшість пацієнтів переносять процедуру без анестезії.