Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Увеїт (іридоцикліт)

Чим небезпечний увеїт (іридоцикліт)?

Увеїт, іридоциклітУвеїт - одна з поширених причин слабкого зору і сліпоти. Наслідком перенесеного увеїту є помутніння склоподібного тіла, відшарування сітківки, також може призвести до розвитку катаракти, глаукоми.

Увеїт - запалення судинної оболонки ока. Судинну оболонку ока називають увеального тракту, вона складається з трьох частин: райдужки, циліарного тіла і власне судинної оболонки (хориоидеи).

Продовжити

Відшарування сітківки

Відшарування сітківкиПочатковими ознаками відшарування сітківки є плаваючі помутніння у вигляді «пластівців сажі» і поява «темної фіранки», поява якої буває, пов'язане з пошкодженням судин сітківки при її розриві з подальшим крововиливом у склоподібне тіло.
Сітківка, або внутрішня, чутлива оболонка ока (tunicainternasensoriabulbi, retina), - периферична частина зорового аналізатора. Нейрони сітківки є сенсорної частиною зорової системи, яка сприймає світлові і колірні сигнали. Сітківка вистилає внутрішню порожнину очного яблука.

Продовжити

Косоокість

КосоокістьКосоокість - це захворювання, при якому спостерігається неправильне положення очей, викликане неправильною роботою очних м'язів. У кожного ока є шість м'язів, які спільно забезпечують рух очей. Мозок контролює всі 12 м'язів, щоб обидва очі дивилися в правильному напрямку. Для того, щоб мозок зміг з'єднувати два зображення в одне, дуже важливо, щоб всі м'язи працювали злагоджено.

Продовжити

Кератоконус

КератоконусКератоконус - дегенеративне НЕ запальне захворювання ока, при якій поверхня рогівки має не сферичну форму, а конічну.

Продовжити

Катаракта

КатарактаКатаракта - це часткове або повне помутніння речовини або капсули кришталика, що приводить до безболісного прогресуючого зниження гостроти зору, аж до повної його втрати. Основним її ознакою є поступове погіршення зору на одному або обох очах: ​​зображення стає каламутним і розпливчастим.

У нормі кришталик ока - це "природна лінза" пропускає і заломлююча світлові промені, він прозорий, еластичний - може змінювати свою форму і фокусуватися, за рахунок чого око бачить однаково добре і зблизька, і здалека.

Продовжити

Далекозорість

ДалекозорістьДалекозорість (гіперметропія) - це патологія рефракції ока, при якій зображення предметів формується за сітківкою, внаслідок якого погано видно наближені предмети.

Продовжити

Глаукома

ГлаукомаГлаукома - одне з підступних захворювань, суттю якої є підвищення внутрішньоочного тиску. Глаукома - досить поширене захворювання, їм страждають як люди старше 40 років, так і молоді люди і навіть новонароджені.

Глаукома розвивається в кілька етапів:

- початкова стадія;

- розвинена стадія - на цій стадії звужується поле зору і знижується гострота зору;

- термінальна стадія - при термінальній стадії зір знижується аж до повної сліпоти.

Зниження зору при глаукомі є незворотнім процесом, тому лікування глаукоми треба починати при перших її ознаках !!!

Продовжити

Короткозорість, міопія

КороткозорістьКороткозорість, міопія - один з недоліків рефракції ока, при якій зображення предметів формується перед сітківкою, внаслідок якого погано видно віддалені предмети. Назва «короткозорість» обумовлено тим, що короткозорі зазвичай тримають розглянутий предмет близько до очей.

Продовжити