Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

МЕДІПОЛ МЕГА - ЛІКУВАННЯ НОВОГО РІВНЯ

Бажаєте поправити своє здоров'я в Туреччині? Вибирайте краще.

Туреччина - це не тільки один з найпопулярніших курортів, це ще і швидко розвивається країна, яка входить у першу десятку Європи з економічним показником і займає третє місце по населеності. А з недавнього часу Туреччина і за якістю медицини не поступається таким загальновизнаним лідерам, як Ізраїль і Німеччина, а в деяких областях може скласти їм серйозну конкуренцію. Тут є чимало лікарень, клінік і наукових медичних установ, які є центрами важливих досліджень і впровадження в життя новітніх досягнень. З одним із таких центрів ми і хотіли б познайомити наших читачів.

МЕДІПОЛ Мега - сучасний медичний центр з новітнім обладнанням та висококласними спеціалістамі. Больнічний комплекс МЕДІПОЛ Мега, утворений в результаті злиття університету МЕДІПОЛ і університетської лікарні, сьогодні є кращим з охорони здоров'я центрів у країні і в майбутньому обіцяє стати одним з найважливіших медичних центрів у Європі . МЕДІПОЛ Мега включає в свою структуру чотири лікарні: загальну, онкологічну, лікарню серцево-судинної хірургії і стоматологічну, а за кількістю відділень перевершує всі оздоровчі центри у своїй країні. У загальній системі турецького охорони здоров'я МЕДІПОЛ Мега відіграє найважливішу роль, оскільки його інвестиції величезні і становлять близько 150 000 000 доларів на рік.

medipol001
medipol002
medipol003
medipol004
medipol005
medipol006
medipol007
medipol008
medipol009

Комплекс МЕДІПОЛ Мега унікальний не тільки своїм суперсучасним обладнанням, новітніми технологіями та фахівцями найвищого рівня. Особливої ​​уваги заслуговує архітектура будівлі оздоровчого центру, що не має аналогів на турецькому ринку медичних послуг. Центр МЕДІПОЛ Мега позбавлений стереотипних елементів дизайну, властивих іншим лікарням - будівля збудована згідно концепції «Цілюща лікарняна архітектура», що надає благотворний вплив на пацієнтів і прискорює одужання, а чудесний краєвид створює ефект розкішного курорту взамін настільки нелюбимої всіма лікарні. Комплекс займає криту територію, загальною площею 100 тис. Кв м, де працюють близько півтори тисячі осіб, величезний прекрасний сад і значний 5-ти поверховий автопарк роблять можливим прийняття пацієнтів з усіх країн Європи і світу, а перебування в МЕДІПОЛ зручним і приємним.

Лікарняний комплекс МЕДІПОЛ Мега обладнаний 470 ліжко-місцями, 133 блоками реанімації (загальна: 32, коронарна: 22, отолорінгологія: 26, реанімація пологового відділення: 53), він надає послуги в 246 полікліннік, робота яких орієнтована, насамперед, на пацієнта, а також має інфраструктуру і технологію, обладнану інтелектуальними системами і дозволяє одночасно проводити операції в 25 операційних.

Технологія HIFU і PYXIS PARX в лікуванні та призначенні препаратів.

При лікуванні раку простати, метастазів кісткового мозку і міом матки в лікарняному комплексі МЕДІПОЛ Мега пацієнтам надаються послуги за системою HIFU (високоинтенсивний сфокусований ультразвук). Ця система являє собою нову і ефективну альтернативу хірургічним операціям, об'єднує в собі цілий ряд переваг так званих неінвазивних методів (без хірургічного втручання). HIFU уможливлює повне одужання за один сеанс лікування, або ж два (у разі необхідності повторення), істотно скорочує термін госпіталізації при низькому ризику розвитку ускладнень.

Поряд з відкриттям лікарняного комплексу МЕДІПОЛ Мега була задіяна система автоматичного поповнення медикаментів Pyxis Parx. Ця система дозволяє автоматично підбирати, контролювати і здавати медикаменти, а також своєчасно сканувати штрих-коди, що підвищує правильність і ефективність призначення типу ліків і його дози кожного пацієнта.

МЕДІПОЛ Мега: ваше серце в надійних руках

Найдосвідченіші турецькі фахівці в області кардіології працюють у лікарні серцево-судинної хірургії університету МЕДІПОЛ, обладнаної за останніми світовими стандартами. Завдяки передовим методам лікування і діагностики, кардіохірурги комплексу МЕДІПОЛ Мега надають послуги всім, хто цього потребує - від недоношених немовлят до 90-річних строків. При цьому проводяться всі види операцій і процедур, таких як:

  • коронарна ангіографія (з області паху і рук),
  • шунтування, балон/стенд, звуження аорти шиї, ніг або нирок, хронічна гіпертонія, безопераційне лікування вроджених вад серця,
  • абляція (спалювання) методами Carto & amp; En-Site при аритмії,
  • лікування методом заморожування (кріоблація),
  • кардіостимулятори (бівентрікулярной),
  • шокові стимулятори (ICD),
  • серцеві клапани,
  • варикоз і багато інших.

До того ж, в клініці використовується новий метод, що усуває потреба у відкритих операціях на серці і дозволяє проводити дані операції шляхом невеликого надрізу в 4 см, а також застосовується безрадіаціонное лікування аритмії.

Відомо, що в усьому світі серцево-судинна і кардіохірургія - досить-таки дороге лікування, витратити на яке деколи доводиться від 30000 до 100000 доларів. Зрозуміло, що дозволити собі це може далеко не кожен. Однак завдяки угодам всіх відділень комплексу МЕДІПОЛ Мега з УСО (установи соціального забезпечення), можна отримати лікування, заплативши тільки певну частину суми.

Методика EVAR-TEVAR при розширеннях аорти.

У лікарні серцево-судинної хірургії МЕДІПОЛ застосовується метод EVAR, який дозволяє за допомогою невеликих розрізів вводити через артерії в область аневризми, не розкриваючи черевну порожнину, штучні кровоносні судини. Таким чином, аневрічная частина блокується і усувається ризик розриву. Завдяки застосовуваної сучасній методиці хворі оперуються без загального наркозу і виписуються протягом трьох днів. До того ж, завдяки цій же методиці, ризик ускладнень і смерті, в порівнянні з класичними операціями, набагато нижче.

У МЕДІПОЛ є також унікальна система ехокардіографії 3D, що дозволяє спостерігати анатомічну структуру серця в тривимірному зображенні.

Безопераційна заміна серцевих клапанів

Лікарня університету МЕДІПОЛ входить до числа небагатьох центрів, які проводять безопераційну заміну серцевих клапанів методом TAVI (транскатетерне Імплантація аортального клапана). Метод TAVI застосовується під місцевою анестезією, без наркозу, в лабораторії ангіографії шляхом втручання через нижню частину живота хворого. Частиною програми є також пересадка серця.

Щоб дитячі серця не зупинялися

На жаль, причина більшості вроджених серцевих захворювань, таких як отвір у серці, стеноз клапанів, неповний розвиток камер і клапанів, все ще до кінця не ясна. Згідно зі статистикою, кожні 8 з 1000 дітей народжуються з серцево-судинними захворюваннями, що згодом може призвести до трагедії. На щастя, сьогодні, завдяки просунутим методам хірургії та анестезії, а також реанімаційним послугам, навіть дуже складні аномальні явища в дитячому серці можуть бути усунені за допомогою хірургічного втручання.

Передові технології, застосовувані в лікарні серцево-судинної хірургії МЕДІПОЛ, зокрема, фетальная ехокардіографія, дозволяють виявити вроджене сердечне захворювання дитини ще на етапі його внутрішньоутробного розвитку.

Лікування дитячої аритмії

Порушення серцевого ритму (аритмія) зазвичай проявляються у дітей, що не мають будь-яких серцевих аномальною. При хвилюваннях або будь-яких фізичних навантаженнях серцебиття частішають, і в них відчуваються перебої. У лікарні серцево-судинної хірургії МЕДІПОЛ, під керівництвом фахівця кардіо-електрофізіології проф. д-р. Волкана Тузджу, застосовується безрадіаціонное лікування аритмії у дітей, що зводить до мінімуму такі важкі побічні ефекти, як ракові пухлини. У процесі лікування аритмії методом випалювання і заморожування в Центрі електрофізіології МЕДІПОЛ пошкоджені клітини заморожуються при температурі -80 градусів. Ця операція триває на протязі 2-3 годин, після чого хворого виписують буквально на наступний день.

Ще одним досягненням кардіохірургії комплексу МЕДІПОЛ Мега є зменшення надрізу при дитячих операціях на серці з 12 до 4 см, що дозволяє запобігти повторну операцію, яка проводиться для того щоб усунути сліди надрізів, все більш помітних з віком. І що особливо важливо, під час операції дитину не потрібно зупинки серця і розтину грудної клітини, а це допомагає уникнути операційної травми і захищає серце малюка.

Попереджений - значить, озброєний

Очевидно, що чим раніше виявлена ​​хвороба, тим більше шансів її подолати. Тому необхідно регулярно проходити серцеву діагностику раз на п'ять років рекомендується всім, досягли 35 річного віку. А якщо вам більше 40, ви курите, ведете малорухливий спосіб життя, страждаєте від ожиріння, холестерину, підвищеного кров'яного тиску або цукрового діабету, схильні до стресів, або ж якщо у вашій родині були випадки серцевих захворювань і смертей від серцевого нападу, то ви ставитеся до групі ризику, і тому потребуєте більш частому обстеженні серця.

Серцева томографія за 0,25 секунди

Комплекс МЕДІПОЛ Мега пропонує послуги повної серцевої томографії за лічені миті. За допомогою комп'ютерної томографії в 256 зрізу, апаратом під назвою Flash CT, томографія ангіографії серця знімається за 0,25, а всього тіла за 4 секунди. Головною особливістю апарата є найнижчий показник радіації у світі, так що рівень опромінення, отриманий при одній процедурі, нижче, ніж при тривалому перельоті. Flash CT є методом радіологічної діагностики, виробленим за передовими технологіями, і може отримувати зображення будь-якої точки тіла, в першу чергу серця і легенів. Завдяки дуже швидкої процедури отримання зображення із застосуванням низького рівня радіації, апарат надає велику зручність, особливо в програмах кардіо - Check-Up. Він сканує все серце за 250 мілісекунди (1/4 тривалості серцебиття) і надає 99% гарантію діагнозу. Завдяки найнижчою дозі радіації при використанні апарату Flash CT, сканування серця може проводитися з певними проміжками.

Все для серця

На закінчення, хотілося б додати, що в центрі МЕДІПОЛ досвідчена бригада хірургів має всі умови для узгодженої роботи дитячого та дорослого відділень. Лікарня володіє чудовим відділенням інтенсивної терапії для новонароджених, що надає прекрасні можливості для хірургічного втручання, особливо у випадку з недоношеними немовлятами, тут є дві повністю обладнані операційні, призначені виключно для операцій на серці, і 26 ліжок інтенсивної терапії. Серцево-судинна лікарня комплексу МЕДІПОЛ Мега в змозі проводити одночасно такі процедури, як доросла та дитяча кардіології, коронарна біопсія, реконструкція та заміна серцевого клапана, хірургія вроджених вад серця, процедури при артеріальних захворюваннях, застосування ангіографії, процедури при венозних захворюваннях (варикозна хірургія) і багато інших. При цьому рівнем працюючих тут фахівців і увагою до пацієнтів не поступаються першокласним клінікам Європи.