Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

MediLife

MediLife медичний центрМЕДІЛАЙФ (MEDILIFE) була заснована 1 липня 2001 року. Саме тоді ми приступили до надання послуг силами нашої поліклініки в Бейликдюзю - першої з наших установ. Ця наша поліклініка  продовжила свій ріст і протягом 4 років була перетворена в оснащений хірургічний медичний центр.

Згодом, для задоволення потреби в розширенні наших постійно зростаючих обсягів послуг, в 2008 році ми доповнили нашу структуру нашої приватної лікарнею «МЕДІЛАЙФ Чапа».

medilife 001
medilife 002
medilife 003
medilife 004
medilife 005
medilife 006

У нашій приватній лікарні «МЕДІЛАЙФ Чапа», що має 2500 м2 закритої площі, разом з відділеннями інтенсивної терапії для новонароджених і дорослих пацієнтів, обслуговуються в цілому 26 ліжко-місць. Ця наша лікарня, що знаходиться в центрі Стамбула, має характер бутик-лікарні, в якій є можливість проводити кваліфіковані операції, а також сучасні лабораторні та радіологічні обстеження.

У 2009 році був введений в експлуатацію наш радіологічний центр - Приватний центр діагностичної візуалізації «Чапа Томочек».

А в 2011 році в Міністерстві охорони здоров'я ми отримали наше попередній дозвіл для перетворення нашого хірургічного медичного центру в Бейликдюзю в приватну лікарню. Ми провели укомплектування всієї технічної та медичної інфраструктури і в 2013 році ввели в експлуатацію нашу Приватну лікарню «МЕДІЛАЙФ Бейликдюзю».

У структурі нашої Лікарні «МЕДІЛАЙФ Бейликдюзю», що функціонує на площі 7 300 м2, надаються послуги приватної лікарні в цілому для 84 ліжко-місць, включаючи 23 кувеза для новонароджених, 20 ліжко-місць у відділенні інтенсивної терапії для дорослих і 5 ліжко - місця у відділенні інтенсивної терапії для пацієнтів, які страждають серцево-судинними захворюваннями.

А в 2013 році ми отримали ліцензію й ввели в експлуатацію нашу Стоматологічну поліклініку «МЕДІЛАЙФДЕНТ», створену в окремій будівлі близько нашої лікарні. У цій структурній одиниці поставлена ​​мета надавати кваліфіковані стоматологічні послуги силами 4 стоматологічних відділень і спеціалізованого дитячого стоматологічного відділення.

У грудні 2014 року була введена в експлуатацію наша Лікарня «Меділайф Багджилар». Вона була відкрита для обслуговування в якості приватної лікарні в цілому на 75 ліжко-місць, включаючи 23 ліжко-місця відділення інтенсивної терапії для дорослих, 17 кувезів для новонароджених та 1 ліжко-місце інтенсивної терапії для пацієнтів, які страждають серцево-судинними захворюваннями.

  • Наші установи, що знаходяться в структурі «МЕДІЛАЙФ», завоювали право на отримання сертифіката якості ISO 9001-2008 TÜV, який засвідчує відповідність сталості якості надаваних послуг стандартам і підтверджує всю серйозність підходу до цього питання.
  • Спираючись на наші професійні кадри і нашу сучасну інфраструктуру, керуючись нашою політикою якості і підходом до надання послуг, орієнтованому на пацієнта, ми продовжуємо надавати послуги з медичної діагностики та лікування на сучасному рівні технологічних досягнень в наших операційних, наших відділеннях діагностичної візуалізації та наших лабораторіях, оснащених медичним та діагностичним обладнанням, що є продуктом високих технологій.