Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Liv Hospital

Тіло людини має вражаючими здібностями. Кожен день воно піддається ризику через мільйона бактерій і мікробів, великих і маленьких, воно має незвичайну здатність лікувати себе самостійно. Прямо як у лікарні ...

Ось чим займається «Liv Hospital» - черпає натхнення з незвичайних можливостей тіла людини.
Назва нашого медичного центру є скороченням від «Leading International Vision», що означає лідируюче міжнародне бачення. Це скорочення вимовляється як англійське слово «live», що означає жити, і визначає найважливішу мету «Liv Hospital».

З командою передових лікарів і медичного персоналу, розвиненою інфраструктурою, сучасними технологіями і стилем сервісу, метою лікарні «Liv Hospital Ulus» є поліпшити ситуацію в області здоров'я в регіоні. Лікарня пропонує сучасний рівень медичного обслуговування на 30,000 кв.м. закритій території, 150 місць для пацієнтів, 8 операційних, 48 відділень і свою високотехнологічну інфраструктуру.

liv hospital 001
liv hospital 002
liv hospital 003
liv hospital 004
liv hospital 005
liv hospital 006
liv hospital 007

ЗАВДАННЯ
Метою «Liv Hospital» є покращення стану здоров'я всіх іноземних пацієнтів, надаючи індивідуальну для кожного пацієнта медичну допомогу на найвищому рівні.
Метою нашого міжнародного офісу є зробити медичні послуги «Liv Hospital Ulus» легкодоступними для іноземних пацієнтів, так як невід'ємною частиною місії лікарні є надання послуг з попередження і лікування хвороб. Ми робимо все, щоб пацієнти та їхні близькі люди відчували себе як вдома, спілкуючись із ними на їх рідній мові і шануючи їхню культуру з моменту першої появи в лікарні до повернення додому.

Лікарня «Liv Hospital» поєднує в собі медичне обслуговування на вищому рівні та проведення медичних досліджень за допомогою команди висококваліфікованих і досвідчених фахівців, хірургів, медсестер і обслуговуючого персоналу для того, щоб:

  • Бути однією з видатних інституцій з медичного обслуговування в регіоні за допомогою надання широкого спектру медпослуг;
  • Надавати медичне обслуговування вищої якості для всіх наших іноземних пацієнтів в галузі запобігання, діагностики та лікування хвороби;
  • Бути лідируючої інституцією з надання медичних послуг із застосуванням нових медичних технологій і технік;
  • Залучати лікарів та інших висококваліфікованих професіоналів у сфері медичного обслуговування;
  • Надавати найкращі умови, які сприяють найвищий рівень догляду та чудовий комфорт для іноземних пацієнтів;
  • Забезпечувати всіх іноземних пацієнтів необхідними послугами на обраному ними мовою за допомогою фахівців з відновлення, які курують їх протягом перебування в «Liv Hospital»;
  • Реалізувати міждисциплінарний підхід «Liv Hospital» за допомогою повного спектру медпослуг для того, щоб наші іноземні пацієнти пройшли повне обстеження, яке проводять наші лікарі та хірурги;
  • Запропонувати допомогу та консьєрж-послуги будь-якого типу особам, які супроводжують наших іноземних пацієнтів згідно їхнім потребам.

БАЧЕННЯ
ЛІВ символізує наше особливе направляюче Провідне Міжнародне Бачення, вбрання спеціально з урахуванням на наших іноземних пацієнтів. «Liv Hospital» - це середа досконалості, комфорту, врівноваженості і духовного спокою, що об'єднує передові медичні послуги, науку і технологію зі старими концепціями лікування, комфортом і гостинністю. Ви не тільки наш пацієнт, Ви - наш цінний гість. «Liv Hospital» - це будинок, який знаходитися далеко від Вашого власного будинку, в якому всі сприяє Вашому комфортабельному і швидкому одужанню.

Наша позиція полягає в тому, щоб задовольнити потреби наших іноземних пацієнтів і членів сім'ї, супроводжуючих їх в області культурних, духовних, розважальних, кулінарних послуг та консьєрж-послуг. Також ми забезпечуємо наших пацієнтів високоякісним, координованим медичним обслуговуванням нашої команди фахівців «Liv», яка складається з міжнародних висококваліфікованих лікарів і фахівців, які завжди прагнуть конкурувати міжнародним клінічним критеріям з кращими лікарнями у світі.
Ви є центром нашої уваги. Ми сподіваємося, що Ви відчуєте різницю.