Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

KadikoySifa

Група Охорони здоров'я КадикойШіфа

Група Охорони здоров'я ТуреччиниЗавдяки 36-ти річному досвіду та накопиченим знанням, постійно обновлюваним технологіям, кваліфікованим медичним та адміністративним кадрам і мультидисциплінарної структурі, Група Охорони здоров'я КадикойШіфа надає свої послуги в двох пунктах медичного обслуговування, які охоплюють інтенсивну терапію дітей і дорослих, послуги швидкої допомоги, операційні зали, оснащені новітніми технологіями, апарати для інтенсивної терапії дорослих і новонароджених , кошти профілактичної терапії, відділення амбулаторного та стаціонарного лікування, центри відео-діагностики та лабораторії.

Діючи, насамперед, з метою домогтися повного достатку клієнтів і пацієнтів, ми надаємо всім пацієнтам та їх близьким сучасні, надійні, індивідуалізовані та якісні послуги, завдяки високотехнологічним засобам і привітному персоналу, а також концепції "Традиційна якість в охороні здоров'я".

Кадикейская лікарня КадикойШіфа - це перша приватна турецька клініка, що отримала в 2007 році "Чотиризірковий сертифікат чудового обслуговування". Продовжуючи безперервну роботу над поліпшенням якості, наша лікарня успішно виконала всі 9 вимог Моделі досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM) і в 2009 році стала першою і єдиною турецькою приватною клінікою, що отримала премію "Велика національна премія якості турецького Фонду Якості".

Обслуговуючі відділення :

 • Нейрохірург
 • Центр спинномозкових ушкоджень : Мінімально інвазивна хірургія спинного мозку
 • Загальна хірургія : роботизована хірургія, лапароскопічна хірургія, ендоскопічна хірургія
 • Гінекологія та гінекологічна онкологія
 • Захворювання судинної системи і хірургія : Центр варикозу
 • Педіатрична клініка : Дитяча нейрохірургія, дитяча хірургія, дитяча неврологія, дитяча гастроентерологія, дитяча кардіологія, дитяча урологія, педіатрична ортопедія, центр новонароджених.
 • Екстракорпоральне запліднення (IVF)
 • Ортопедія і травматологія
 • Естетична, Пластична і Відновна хірургія
 • Діагностичний центр
 • Центр якісного життя

Медичне група КадикойШіфа, працює в різних сферах охорони здоров'я відповідно до принципу "диференціального обслуговування" у співпраці з міжнародними медичними організаціями, безперервно обслуговує своїх пацієнтів у спорудах загальною площею 15.000 м2, що володіють всією необхідною механічною інфраструктурою, "розумним" архітектурним підходом, передовими системами автоматизації та новітніми технологіями.

Всі види аналізів і тестів проводяться в будівлях лабораторій КадикойШіфа на обладнанні, що дає найбільш точні, правильні, надійні і швидкі результати. Саме з цією метою застосовуються системи внутрішнього та зовнішнього контролю, що відповідають останнім науковим стандартам.

Методом мінімально інвазивної терапії, що вважається "технологією майбутнього", ми, разом з нашими висококваліфікованими фахівцями, пропонуємо такі диференційовані послуги, як хірургія спинного мозку, роботизована хірургія (хірургічна роботизована система "Да Вінчі"), лапаро-ендоскопічна хірургія та інші види хірургічного лікування. Короткострокове перебування в лікарні, маленький шов, мінімальний післяопераційний шрам і мінімальний ризик подальших ускладнень в ході операцій, які виконуються методом мінімально інвазивної хірургії, які проводяться в модернізованих операційних залах OR-1 з покриттям з матеріалу Corian, а також оснащених новітніми технологіями, завдяки яким можливо спостереження за ходом операції з одного монітора - позитивно впливають на терміни одужання хворого і досягнення вдоволення пацієнтів.

KadikoySifa - лікування в ТуреччиніЗавдяки плідній співпраці з всесвітньо відомої клінікою Wooridul Spine Hospital, яка прославилася методами успішного лікування спинномозкових захворювань і травм, наш Центр спинномозкових ушкоджень, спільно з висококваліфікованим медичним персоналом, несе верб Туреччину світові технології, великий досвід роботи та мультидисциплінарний підхід.

Основні принципи :

 • Ми обслуговуємо наших пацієнтів в рамках неодмінного принципу "Досягнення достатку пацієнтів".
 • Ми надаємо якісні медичні послуги всім пацієнтам та їх близьким, незалежно від їх мовної та расової приналежності, віросповідання, фінансового стану і статі.
 • Намагаючись завжди задовольняти потреби, запити і очікування клієнтів на найвищому рівні, ми завжди керуємося визнаними світовими стандартами.
 • Завдяки тому, що якість стала чином нашого життя, ми завжди прагнемо досягти ще більшого і більшого якості.
 • Ми завжди відкриті для удосконалення та змін, відрізняємося духом лідерства і підприємливості, і віримо в необхідність постійного вдосконалення якості.

KadikoySifa