Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Florence Nightingale

Туреччина знаходиться на першому місці за кількістю акредитованих медичних установ. Більше 30 медичних центрів сертифіковані організацією «JointCommissionInternational» і Група Florence Nightingale входить до їх числа.

Корпорація «Florence Nightingale» підготувала тринадцятеро «центрів передового досвіду» зі спеціалізованими відділеннями по лікуванню, хірургічним операціям та діагностиці на базі трьох лікарень і медичних клінік групи, а також «розумною лікарні» забезпеченою засобами роботизованою хірургії, телемедицини та повністю підготовленого персоналу для того, щоб надавати лікування та хірургію найвищого світового класу. Кожен центр заслужив репутацію лідера в своїй спеціалізації, не тільки в Туреччині, але і в усьому світі.

florence1
florence2
florence3
florence4
florence6
florence7

Перша лікарня «Florence Nightingale» була заснована в1989 році у складі Турецького кардіологічного фонду. Сьогодні ця лікарня стала великим центром медичного обслуговування міжнародних стандартів і масштабу, успішно проводять більше 2500 відкритих операцій на серці в рік.

Лікарня «Флоренс Найтінгейл Європа», друга лікарня, що надає послуги у всіх областях медицини, особливо, в області педіатричних захворювань, стоматологічної та щелепно-лицевої хірургії, гінекології та офтальмології, яка також є одним із важливих центрів медичного обслуговування в Туреччині , які заслужили визнання іноземних фахівців і пацієнтів.

У 1998 роки при співпраці Фонду ім. Кадира Хас і Турецького кардіологічного фонду був заснований Університет ім. Кадира Хас. Медичний факультет, вища школа медичних сестер і медичне училище, у складі цього університету є серйозними установами, яким фонд відводить важливу роль.
Пізніше за участю та спільні інвестиції з американськими фахівцями Група Охорони здоров'я «Florence Nightingale» здійснили відкриття лікарні «Флоренс Найтінгейл Гайреттепе »та онкологічного центру.

Сьогодні Група «Florence Nightingale» має не тільки підтверджену історію передового досвіду, але і 1000 ліжко-місць разом з «Розумній лікарнею» (відкрилася в кінці 2011 року), 25 операційних, 83 ліжко-місць у відділеннях реанімації та швидкої допомоги .

Всі лікарі групи «Florence Nightingale» мають ліцензії Турецького Медичної Ради для ведення своєї професійної діяльності за фахом в Туреччині. На додаток, багато хто має Сертифікацію Ради в США, Австралії та Європі. Медсестри в свою чергу проходять атестацію кожні 5 років, а ті, хто несе особливу відповідальність (як медсестри реанімаційного відділення) проходять спеціальне навчання та атестацію з компетентності в цій галузі.

На сьогоднішній день серед першорядних цілей Групи Florence Nightingale бути новаторською організацією, яка є передовою і постійно розвивається, що пропонує весь спектр надійних, сучасних і орієнтованих на пацієнтів медичних послуг, що відповідають світовим стандартам.