Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Birinci

лікарня - birinci

Про нас

Ознайомлення з лікарнею: приватна лікарня «Озель Бірінджі Гез ХАСТАНЕСІ» (ÖZEL BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ), що надає послуги кваліфікованих фахівців і має в наявності високотехнологічне обладнання, відноситься до закладів охорони здоров'я групи А і знаходиться в Бейликдюзю/Стамбул. Її офіційне відкриття відбулося 28/05/2012 р. Наша лікарня була запланована, як приватна очна лікарня, і будівництво здійснювалося відповідно з цією метою. Знаходиться на закритій території площею 11000 м2, має 8 поверхів, приватна автостоянка оснащена за останнім словом техніки і розташована в інтелектуальному будівлі, яка є її власністю.

У нашій лікарні є 8 повністю обладнаних операційних, 41 місце для пацієнтів, кожне з яких забезпечить комфорт на рівні 5-зіркового готелю.

Наша лікарня пропонує свої послуги 24 години на добу, 7 днів на тиждень; нашою метою є звання надійного охороноздоровчого установи, що надає послуги відповідно до побажань і сподіваннями пацієнтів, не знижуючи планку етичних цінностей.

Одним з найважливіших показників успішності нашої організації - це задоволеність наших пацієнтів; наша мета в плані здоров'я полягає в тому, щоб дозволити пацієнтові відчути себе особливим аж до самих дрібниць.

«Бірінджі Гез Хастанесі» розташована в одному з найбільш густонаселених районів Стамбула- Бейликдюзю. Наша лікарня знаходиться на відстані 10 хвилин від одного з міжнародних аеропортів Стамбула - Аеропорту ім. Ататюрка; на відстані пішої прогулянки від станції метробуса. Крім того, навколо лікарні мається альтернативні варіанти 3-х, 4-х і 5-ти зіркових готелів. До всього іншого вона має зручне розташування: навколо багато шопінг-центрів, марин, ресторанів і кафе.

Місія

Добитися статусу лідера, впроваджувати інновації і безупинно совершенствующегося, діяльність якого спрямована на поліпшення якості життя суспільства за допомогою сучасних технологій, що здійснює підготовку висококваліфікованих, що цінують людей лікарів і фахівців в області охорони здоров'я, і ​​що віддає пріоритет безпеки пацієнтів у всіх сферах медичних послуг, за якими ми спеціалізуємося

«Бірінджі Гез хастанесі», основоположними принципами діяльності у сфері охорони здоров'я якої є надійність, повага і задоволеність пацієнтів, яка завдяки високотехнологічної базі і кваліфікованим кадрам заслужила авторитет і пропонує послуги, що відповідають світовим стандартам, ставить перед собою мету домогтися статусу больніци- лідера , впроваджуючи інновації та безперестанку вдосконалюючись.

Клінічні центри:

Центр аномалій рефракції і рефракційної хірургії:

Лікування ексимерним лазером (LASİK, PRK, LASEK)

Індивідуальний підбір лікування (Wavefront Lasik, Topolaser Lasik, T-CAT) İNT R ALASE (İLASİK лазер «без ножа») (Wavefront LASİK, Topolaser LASİK, T-CAT)

Центр катаракти та рефракційної хірургії: застосування Фако, мультифокальних лінз

Центр діагностики та хірургії патологій рогівки:

- Відділення пересадки рогівки

Центр дитячої офтальмології та косоокості:

- Відділення амбліопії

Центр діагностики та хірургії патології сітківки:

-Відділення витреоретинальной хірургії

Окулопластіка (Центр офтальмологічної пластичної хірургії):

Птоз, дефект форми століття,

Центр діагностики та лікування глаукоми (підвищений внутрішньоочний тиск)

 

ОБСТЕЖЕННЯ ГЛАЗ : наші очі - це перший і найважливіший орган серед 5-ти органів чуття, який допомагає відкривати світ, дозволяє нам сприймати його і навчатися. Регулярне обстеження очей надзвичайно важливо для нашого здорового і щасливого існування. Користується людина окулярами чи ні, кожен з нас повинен навіть при відсутності скарг проходити раз на рік обстеження в окуліста. Необхідно пам'ятати, що під час обстеження очей діагностуються такі захворювання, як цукровий діабет, пухлини головного мозку, СНІД та багато інших.

рефракційної хірургії І ексимерних лазерів

Рефракционная хірургія - це напрямок офтальмології, що займається корекцією дефектів заломлення ока (рефракційних дефектів) з метою знизити необхідність у використанні очок або лінз, або позбавити пацієнта від необхідності ними користуватися взагалі. Технології рефракційної хірургії за останні 20 років широко застосовуються у світовій практиці корекції міопії, гіперметропії та астигматизму.

Найбільш широке поширення методи рефракційної хірургії знайшли в корекції дефектів заломлення за допомогою лазера.

Методи рефракційної хірургії:

Хірургія дефектів заломлення за допомогою ексимерного лазера (İLASİK, INTRALASE LASİK, LASEK, PRK)

Внутрішньоочні імплантації лінз

Операції Фако-емульсіфікаціі катаракти

ЛАСИК

Технологія ЛАСИК полягає в процедурі надрізу самої зовнішньої прозорої оболонки очної тканини - рогівки інструментом, званим микрокератом, або фемтосекундним лазером, після чого тонкий клапоть (Флеп) підводиться і під цим клаптем застосовується ексимерний лазер в тому обсязі і вигляді, який дозволить скорегувати наявний дефект.

iLASIK («безножевой» LASIK)

iLASIK являє собою комбінацію таких найбільш новаторських лазерних технологій на сьогоднішній день, як INTRALASE (лазер «без ножа») ™ і прогресивну технологію з індивідуальним походом Wavefront (Advanced CustomVue ™).

iLASIK абсолютно унікальна для Вас. Всі дії робляться на підставі особливостей Вашого особистої думки.

Технологія, що лежить в основі iLASIK, виключно безпечна. iLASIK схвалений НАСА і американською армією для застосування в лікуванні астронавтів і пілотів повітряних сил.

При проведенні офтальмологічного обстеження в «Бірінджі Гез Хастанесі» застосовується 11 різних видів досліджень новітнього покоління. Після проведення ретельного дослідження, починаючи з карти рогівки до внутрішньоочного тиску, з аналізу сітківки і до системних захворювань, кваліфікований фахівець у цій сфері аналізує результати і приймає рішення відносно застосування лазера.

Можливо обстеження і проведення операції протягом одного і того ж дня, наступного дня після якої пацієнти повертаються до повсякденного життя.

КАТАРАКТА

Що вдає із себе катаракта?

Катаракта - це помутніння знаходиться з моменту народження позаду зіниці лінзи до такої міри, що це призводить до ослаблення зору. Люди, що страждають катарактою, бачать світ нібито через вікно з мутним склом або з тюлевою занавесью.

Які способи лікування катаракти?

Лікування катаракти неможливо медикаментозним способом.

Єдиний спосіб лікування - це хірургічний. Завдяки удосконаленню сучасних технологій на сьогоднішній день з'явилася можливість проведення операцій з видалення катаракти без ін'єкцій, без анестезії і без болю, тільки лише із застосуванням крапель, що містять анестетик, а пацієнт повертається додому в той же день.

У нашій лікарні проводяться операції з видалення катаракти за допомогою новітнього методу, розробленого в світі, під назвою Фако (факоемульсифікація) і використовуються лінзи марки «Alcon», затверджені FDA.

ОКУЛОПЛАСТІКА та естетичної хірургії ГЛАЗ

Надзвичайно важливо проведення хірургії очних століття відповідно до анатомією століття і окулопластіческімі хірургами, які володіють принципами пластичної хірургії. У центрі (окулопластіческой хірургії) нашої лікарні подібні операції проводять кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за профілем окулопластікі.

Окулопластіка і пластична хірургія ока включає в себе лікування наступних патологій;

 • Вроджений або старечий птоз
 • Внутрішній або зовнішній заворот вік
 • Мішки під очима
 • Очні пухлини
 • Зморшки навколо очей
 • Закупорювання слізного каналу
 • Захворювання орбіти (травма - перелом кістки)
 • Очне протезування
 • Деформація століття в результаті перенесеного інсульту

Хвороби очей, пов'язані із захворюваннями щитовидної залози

Захворювання сітківки і лікування

сітківки: Сітківка складається з мільйонів світлочутливих клітин і пов'язаних з ними нейронів. Ураження сітківки не дає можливість створити зображення, поразка очних нейронів унеможливлює передачу зображення в головний мозок або є причиною неповного здійснення передачі.

Лікування захворювань сітківки здійснюється в спеціально побудованому центрі захворювань сітківки «Бірінджі Гез Хастанесі» лікарями, що носять професорське і доцентську звання, що спеціалізуються тільки на захворюваннях сітківки та мають досвід лікування тисяч пацієнтів.

Наші послуги

Завдяки представництвам в багатьох країнах Європи і за допомогою системи он-лайн бронювання на веб-сторінці здійснюється доставка прибули з-за кордону пацієнтів з аеропорту в готель і лікарню. Організовується перебування протягом будь-якого терміну в договірних 4-5-ти зіркових готелях або при бажанні в палатах лікарні, які за наданим комфорту нічим не поступаються номерам 5-ти зіркових готелів (стандартним-сьют), фізикальне обстеження - аналізи і операції пропонуються у вигляді пакету послуг.

Ці пакети пропонуються всім пацієнтам, що звернулися в лікарню не зі Стамбула, і всім бажаючим.

Спеціальні пакети програм, пропоновані пацієнтам, що надійшли з-за кордону, включають наступні послуги:

 • Квиток в обидві сторони
 • Зустріч в аеропорту
 • Перебування протягом 3-х ночей в 4-х або 5-ти зіркові готелі (включаючи сніданок)
 • Доставка між аеропортом-лікарнею-готелем
 • Попередні аналізи та обстеження
 • Операція на обидва ока за допомогою стандартного методу ЛАСИК.
 • Перші необхідні медикаменти.
 • Спеціально супроводжуюча особа всередині лікарні, що володіє турецьким, німецькою, голландською або англійською мовою.
 • Туристична прогулянка по місту на півдня.
 • Процедура звернення

Для пацієнтів, які звертаються з-за кордону, спочатку необхідно уточнити інформацію, дотичну медичного лікування пацієнта. З цією метою пацієнти повинні заповнити поля в анкеті, розміщеної он-лайн за адресою www.birincigozhastanesi.com.tr. Ці дані будуть вивчені нашими фахівцями, проаналізовані, визначені методи лікування і пацієнту повідомляється:

 • Вартість лікування
 • Термін перебування в лікарні
 • Відомості щодо перебування.
 • Після того, як отримано позитивну відповідь від пацієнта, за допомогою переговорів призначається день відвідання.
 • Процес лікування

Процес лікування здійснюється у вигляді стандартного пакета відповідно з наступною програмою.

 • 1-й Етап
 • Зустріч в стамбульському аеропорту «Ешількёй Хава Лимани» або «Сабіха Гёкче Хава Лимани»
 • Доставка в готель і розміщення
 • Доставка з готелю в лікарню для проведення попередніх аналізів і вивчення.
 • 2-й етап
 • Початок медичного лікування
 • Всі транспортні доставки з готелю в лікарня та з лікарні в готель
 • третій етап
 • Міська прогулянка по Стамбулу в перебігу половини дня (час прогулянки по місту може варіюватися за потребою як до початку, так і після закінчення лікування)
 • 4-й етап
 • Інформування пацієнта лікарем після операції, проведення контролю і прийняття рішення про виписку)
 • Доставка до аеропорту

Крім вищевказаних послуг у рамках стандартного пакета також пропонуються спеціальні послуги.

 • Послуги перекладача: в пакет включені послуги перекладача, що володіє англійською, французькою, арабською мовами в ході обслуговування в лікарні і під час прогулянки по місту.
Чому саме Туреччина?
 • Більш вигідні ціни в порівнянні з американськими і європейськими стандартами
 • Відсутність процесу очікування операцій та інших процедур
 • Усвідомлення цінності надання послуг без поступок щодо якості
 • Наявність крім якісного обслуговування також і культурної спадщини
 • Доступно в плані приїзду
 • Можливість разом з отриманням медичних послуг туристичної поїздки в місця культурної спадщини
 • Кулінарні та культурні звичаї
 • Турецька гостинність
 • Велика кількість організацій, що пройшли акредитацію за якістю
 • Високий рівень освіти лікарів-спеціалістів та медичних працівників.
Чому саме Стамбул?
 • Стамбул- найбільше місто - космополіт Азії та Європи. Він знаходиться до вас ближче, ніж міста інших країн.
 • Немає необхідності у візі
 • Є можливості лікування на високоякісному рівні з використанням останніх технологій
 • Є всесвітньо відомі лікарі
 • Мається привітний, динамічний і послужливий персонал
 • Пропонує можливості швидкої діагностики та лікування
 • Пропонує доставку, проживання та послуги перекладача на вашій мові.
 • Пропонуються гігієнічні і чисті
 • Володіє історичним, культурною спадщиною, природними пам'ятками і пропонує безліч варіантів шопінгу.
 • Більш вигідний у фінансовому плані з лікування і медикаментів в порівнянні з Європою.
Чому саме «БІРІНДЖІГЁЗ»?
 • Є однією з найбільших спеціалізуються лікарень Туреччини і Європи
 • Пройшла акредитацію ISO-TÜV
 • Офтальмологічне обстеження, аналогічне комплексному обстеженню
 • Медичні кадри з досвідом роботи
 • Фізикальне обстеження, проведення аналізів, консультування - все здійснюється під одним дахом і в незначні терміни
 • Надає услугі24 години на добу 7 днів на тиждень
 • Спеціальні поверхи, що надаються для лікування пацієнтів з очними захворюваннями
 • Операційні, оснащені НЕРА-фільтрами, спеціально розроблені для проведення офтальмологічних операцій
 • Розроблені фахівцями-психологами з урахуванням необхідностей пацієнта спеціально підготовлені палати, що забезпечують комфортне перебування на рівні 7 зірок.