Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem

Вас лікує не лікарня - вас лікує доктор!

Яхья ОзтелШановні друзі, я доктор Яхья Озтел. Живу і працюю в Києві. За останні 3 роки мною було відправлено понад 690 осіб на лікування до Туреччини.
Основною концепцією компанії TurMed є концепція - "кращий лікар - для успішного лікування!"

Ми зобов'язуємося забезпечити пацієнту лікування та діагностику у самого кращого фахівця у своїй галузі. Таким чином, коли Ви звертаєтеся до нас, ми гарантуємо, що знайдемо для Вас професіонала найвищого рівня.

Основний акцент саме на професіоналізмі доктора, на його досвіді і результатах лікування. При зверненні пацієнта в клініку запит обробляється рутинно, і Ви не можете вплинути на вибір лікаря, ми ж надаємо Вам всю інформацію про доктора - його досвід роботи, його наукові праці, його досягнення - і це є нашою головною перевагою!

Інфографіка ТурМед

Звичайно, кожна лікарня намагається запросити в свою команду найкращих лікарів, але як показує практика, всі не можуть бути кращими! Красиві буклети з описом новітніх технологій з видами клініки і затишних палат - все це може переконати Вас довірити своє здоров'я саме цієї лікарні. Але і палати, і інтер'єр, і затишок - все рано чи пізно відійде на другий план, і Вам доведеться зустрітися зі своїм лікарем. Саме від його професіоналізму залежатиме результат.

Для нашої компанії пріоритетом у виборі лікаря є його професіоналізм, успішний лікування саме Вашого недуги!

Замість того щоб розповідати пацієнтові про достоїнства клініки або відділення в якому він буде проходити обстеження, а при необхідності і лікування, ми шукаємо найкращого фахівця в тій галузі медицини яка необхідна.

Мене часто запитують, чому можна мені довірити своє лікування. Я можу на це просто відповісти. Я знайду для вас кращого доктора здатного допомогти Вам у лікуванні вашого захворювання. Лікарю буде надано документи Ваших попередніх досліджень, переведених на турецьку мову не просто перекладачем, а людиною з вищою медичною освітою.

Пам'ятайте про те, що при виникненні будь-яких проблем або розбіжностей в клініці ми, на відміну від персоналу клініки, завжди захищаємо інтереси пацієнтів. Тому, що ТурМед - незалежна компанія орієнтована не на кількість пацієнтів, а на кількість вилікувалися людей.

Шановні друзі, перш ніж вирішити, до кого звернутись, подумайте ще раз, що для Вас важливіше - хороша лікарня або кращий доктор.

З повагою, доктор Яхья Озтел.

 

Лікування раку в Туреччині

Лікування раку в ТуреччиніВ наші дні лікування раку в Туреччині набирає все більшої популярності. Основним плюсом для нашого споживача є порівняно низька ціна за послуги, на відміну від європейських країн.

Продовжити

Комп'ютерна томографія

Комп'ютерна томографія

Комп'ютерна томографія (КТ) використовує комп'ютер, який приймає дані з декількох рентгенівських знімків і перетворює їх у зображення на моніторі.

Продовжити