Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem
TurMed - Лікування в Туреччині.
тел. +38 (093) 116-61-61
Україна / Київ, вул. Дмитрівська 76

Технологія розвивається Рубці Зменшуються

МедіполЗ розвитком технології в кардіологічній хірургії післяопераційні рубці стають все менше. У Туреччині, вперше, в Комплексі Університетських Лікарень МЕДІПОЛ, операції на серці у дітей проводяться новим методом - за допомогою всього лише 4-х сантиметрового розрізу і без зупинки серця. Таким чином, пацієнт набагато легше і комфортніше переносить післяопераційний період і в набагато більш короткі терміни повертається до нормального життя.

Комплекс Університетських Лікарень МЕДІПОЛ, який проводить операції на серці у дітей, надає величезного значення наявності досвідчених і грамотних фахівців в даній області, особливо якщо врахувати всі труднощі, пов'язані з маленькими дитячими розмірами. У приклад до сказаного, Доктор Професор Туркоглу повідомив, що першим в Туреччині, у вересні місяці був прооперований хлопчик, віком 4,5 року. Операція була проведена без зупинки серця і маленький пацієнт був виписаний в здоровому стані.

Доктор Професор Халіл Туркоглу розповів наступне: «У наші дні продовжують застосовуватися класичні методи лікування. Дані методи часто є причинами таких ускладнень як спайки в грудній клітці, кровотечі та інфекції. »Найбільша відмінність нового методу від лапароскопії полягає в тому, що маніпуляції, що здійснюються за допомогою маленьких хірургічних інструментів і мінімально інвазівній хірургії та проводяться при повній видимості всередині. Професор Туркоглу висловився з цього приводу наступним чином: "Щоб позбутися збільшення в міру дорослішання рубців, багато пацієнтів змушені знову лягати на операційний стіл, тому мінімальний розмір рубця, особливо в операціях на серці у дітей, набуває величезне значення. Таким чином, при проведенні операції за новою методикою, в майбутньому післяопераційний рубець не має бути проблемою. "