Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem
TurMed - Лікування в Туреччині.
тел. +38 (093) 116-61-61
Україна / Київ, вул. Дмитрівська 76

Лікування раку в Туреччині

Лікування раку в ТуреччиніЛікування онкологічних захворювань в Туреччині стає все більш популярно. Незважаючи на порівняно низьку вартість послуг, якість лікування в Туреччині залишається на високому рівні, чому сприяє ряд причин.

По-перше, турецькі лікарі проходять навчання в Європі або США, а значить онкологічні клініки Туреччини використовують всі останні досягнення провідних країн світу.

По-друге, для лікування використовуються новітні методи терапії, які проводяться на найсучасніших пристрою.

Наприклад, популярною в Туреччині є томотерапія (TomoTherapy) - це інноваційний, унікальний метод променевої терапії, оптимально поєднує в собі переваги радіотерапії з можливістю модулювання інтенсивності (IMRT) і радіотерапії, корректируемой по зображеннях (IGRT). Так само широко використовується пристрій TrueBeam , що забезпечує ефективну променеву терапію. Крім того для діагностики застосовуються методики онкологічного Check Up і скрінніга, що звично для онкологічних лікарень США.

По-третє, проходячи лікування в Туреччині ви знайдете індивідуальний підхід до кожного клієнта, що так само було перейнято у американських фахівців.

Хіміотерапевтичне лікуванняТурецькі лікарі не дотримуються за певними інструкціями, а уважно вивчають кожного хворого і створюють індивідуальний курс лікування, що безумовно є величезною перевагою.
Крім вищеназваних причин, чому Вам слід вибрати лікування саме в Туреччині, ми додамо також те, що лікарі і медперсонал клінік в Туреччині відрізняється ввічливістю і уважністю, про що свідчать неодноразові відгуки пацієнтів, що проходили лікування раку саме там.


Більше дізнатися про лікування раку можна на сторінці - turmed.com.ua/uk/likuvannya-raku