Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem
TurMed - Лікування в Туреччині.
тел. +38 (093) 116-61-61
Україна / Київ, вул. Дмитрівська 76

Вірус Зіка - Всесвітня Організація Охорони Здоров'я

"Комар, Комітет планує зустрітися понеділка, 1 лютого 2016р. Планується обговорення поширення вірусу Зіка, яке має по всій видимості міжнародне значення.

Вірус Зіка швидко поширився в Америці. Перший випадок локально переданого Зіка в регіоні був зареєстрований у травні 2015 в Бразилії; до кінця року, місцеві органи охорони здоров'я підрахували, що в країні відбулося більше мільйона випадків зараження.

У той час, як вірус Зіка, як правило, викликає легке захворювання, також повідомили про значне збільшення числа випадків захворювання мікроцефалією, серйозного неврологічного стану серед новонароджених.

Після виявлення у деяких матерів цієї вірусної інфекції, діти яких були із захворюванням мікроцефалії, експерти почали підозрювати, що може бути причинно-наслідковий зв'язок між вірусом Зіка, вродженими дефектами і неврологічними розладами.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) визначила стан справ, як "надзвичайна подія, що становить ризик для здоров'я населення в інших державах в результаті міжнародного поширення хвороби та, яка потребує скоординованих міжнародних відповідних заходів".

З травня 2015 року, вірус Зіка поширився в 22 інших країнах і територіях. Це швидке поширення викликало стурбованість у всьому світі. В даний час, однак, багато працівників охорони здоров'я не можуть підтвердити, наскільки серйозна ситуація.
Дослідження ризиків вірусу Зіка під час вагітності триває.

Доктор Енн Schuchat, перший заступник директора CDC, заявив, що лабораторні тести підтвердили зв'язок між вірусом і несприятливим наслідків вагітності.

"Ми поки не знаємо, як інші фактори можуть бути пов'язані з вірусом Зіка під час вагітності, і який вони можуть мати підвищений ризик для плоду", додав д-р Schuchat.

На прес-брифінгу CDC, доктор Тоні Фоки, директор Національного інституту алергії та інфекційних хвороб, пояснив:
"На додаток до прискореного дослідження з діагностики, лікування та вакцинації, ми проводимо фундаментальні дослідження, щоб зрозуміти вірусну інфекцію Зіка , його реплікації, його патогенні мікроорганізми і поширення" сказав він.

Що відомо про вірус Зіка
  • Зараження вірусом зазвичай виникають в тропічному кліматі
  • Поширення в США пов'язано з мандрівниками з тропічних країн
  • Симптоми вірусної інфекції Зіка можуть тривати до тижня
  • Більшість людей, інфікованих вірусом Зіка не виявляє, будь-які симптоми
  • Випадки інфікування, які призводять до госпіталізації є рідкістю
  • Зв'язок між материнською інфекцією Зіка та малюковою мікроцефалії в даний час розслідується. Поки ще не достатньо доказів, щоб повною мірою охарактеризувати зв'язок між цими двома умовами
  • В даний час немає доказів передачі вірусу Зіка через грудне вигодовування
  • В даний час, немає ніякого особливого лікування для вірусу
  • Уникнення укусів комарів є ключовим аспектом профілактики вірусу Зіка.

Лікування в Туреччині, підбір клініки і профільного лікаря - TurMed