Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem
TurMed - Лікування в Туреччині.
тел. +38 (093) 116-61-61
Україна / Київ, вул. Дмитрівська 76

Лікування раку простати

лікування раку простатиПередміхурова залоза (синонім - "простата") - важливий компонент чоловічої репродуктивної системи, що відповідає за безліч функцій - від синтезу чоловічого статевого гормону (тестостерону) до приємних відчуттів під часом оргазма.Поетому діагноз "рак передміхурової залози" (рак простати) - серйозне випробування для чоловіка, як з фізіологічної, так і з психологічної точки зору.

Рак простати в більш ніж 99% випадків розвивається з залізистих клітин передміхурової залози, що утворюють насінну рідину, і носить назву "аденокарцинома" .Основним фактором ризику для виникнення раку передміхурової залози є вік. Вірогідність захворіти раком простати різко зростає після 50 років, основна частина випадків раку передміхурової залози виявляється у чоловіків після 65 років.

У деяких сім'ях зустрічаються множинні випадки раку передміхурової залози, що дає право припустити наявність успадкованого фактора.

Комплексна діагностика раку простати : Комп'ютерна томографія з в.в. посиленням, МРТ з в.в. посиленням, МР-петографія, пункційна біопсія з цитологічним, гістологічним і імуногістохімічним дослідження рівня простатичного специфічного антигену (ПСА) крові, трансректальне ультразвукове дослідження простати, ректальне пальцеве обстеження простати, ультразвукове дослідження черевної порожнини, урофлоуметрія.

Лікування:

При локальних формах (1-2 стадія, без метастазів ) раку застосовуються такі види лікування:

  • Видалення передміхурової залози (радикальна простатектомія), простата видаляється з насіннєвими бульбашками.
  • Дистанційна променева терапія. Опромінення простати і знаходяться поруч лімфатичних вузлів в дозі близько 40 Грей; пізніше випромінювання на пухлину нарощують до 70 Грей.
  • HIFU-терапія. Абляція пухлин фокусованим високоинтенсивним ультразвуком.
  • Брахітерапія або інтерстиціальна променева терапія. Введення в пухлину зерен з радіоактивними препаратами.
  • Монотерапіяантіандрогенамі. Найбільш рідкісний вид лікування.

При 3 стадії і 4 стадії з метастазами застосовуються такі види лікування:

  • Дистанційна променева терапія + гормональна терапія. Опромінення простати і знаходяться поруч лімфатичних вузлів з комбінацією терапією антагоністами гонадотропін-рилізинг гормону (Фірмагон) (антагоністи ГнРГ).
  • Монотерапія антагоністами гонадотропін-рилізинг гормону. Довічне призначення.

Оперативне втручання.

Довгий час рак передміхурової залози лікували за допомогою хірургічного втручання - радикальної простатектомії. Це велика операція, частіше проводиться молодим чоловікам з хорошим загальним станом. У більшості випадків радикальне хірургічне лікування раку простати призводить до таких побічних ефектів як імпотенція і/або нетримання мочі.Совершенствованіе методик променевої терапії привело до того, що з'явилася альтернатив традиційному хірургічному втручанню, а саме радіохірургічне лікування раку передміхурової залози із застосуванням КіберНожа. Кібер Ніж застосовується при наступних патологіях: Рак простати 1,2 стадій, лікування метастатичних уражень кісток скелета.

Запущені форми раку лікуються лише симптоматично або паліативно; використання антиандрогенной і променевої терапії може поліпшити якість і тривалість життя хворих. Радіохірургічне лікування КіберНіж, проведене при раку простати, є безболісним і безкровним, завдає мінімальної шкоди здоровим тканинам, що значно скорочує період відновлення після операції. Це виключає побічні ефекти, які часто стають причиною свідомої відмови чоловіків від лікування раку передміхурової залози методом хірургічного втручання.

Також проведення радіохірургічного лікування раку передміхурової залози можливо у соматично важких хворих, яким протипоказано хірургічне втручання. Таким чином, лікування раку простати стає доступним більшій кількості паціентов.Отсутствіе необхідності застосування наркозу при лікуванні за допомогою радіохірургічної системи КіберНіж також дарує надію на лікування пацієнтам, що мають протипоказання до загальної анестезії.