Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem
TurMed - Лікування в Туреччині.
тел. +38 (093) 116-61-61
Україна / Київ, вул. Дмитрівська 76

Лікування раку нирки

рак ниркиРак нирки (ренальний рак) - злоякісне утворення ниркової тканини (паренхіми), яке становить 3 % від усіх злоякісних пухлин.

Дуже часто захворювання може протікати безсимптомно, без будь - якої залежності від величини пухлини, її поширеність і клінічних проявів. У більшості хворих наблюдают- погіршення загального стану, що виявляється загальною слабкістю, втратою апетиту, схудненням, "безпричинним" підвищенням температури тіла, частіше під вечір, артеріальною гіпертензією, підвищеною пітливістю, полицитемией, анемією, гіперкальціємією, нирковою дисфункцією.

До місцевих симптомів відносять класичну тріаду: гематурію (кров у сечі), біль в області ураженої нирки і пальпируемое пухлини. Тріаду спостерігають приблизно у 15% хворих. Найчастіше проявляється не тріада, а один або два симптому в тому чи іншому поєднанні. Гематурія може бути короткочасною, під час одного-двох сечовипускань, тривати кілька годин, днів, припинитися самостійно і повторитися через невизначений час, навіть через кілька років.

Біль в області нирки, ураженої пухлиною, спостерігають у 60 - 70% хворих. Вона може проявлятися дискомфортом, почуттям тяжкості в поперековій області, іноді типовою ниркової колькою.

Уражену пухлиною нирку пальпують зазвичай при значних розмірах новоутворення. Цей симптом характерний для пухлини, проте зустрічається порівняно рідко і в дуже запущених випадках.

Діагностика раку нирки (карциноми нирки):

Найчастіше пухлина нирки виявляють при УЗД, виконуваному з приводу іншого захворювання.

 • Комп'ютерна томографія черевної порожнини є основним методом діагностики об'ємних утворень нирки.
 • Повний аналіз крові, включаючи онкологічні маркери
 • Внутрішньовенна пієлограма
 • Діагностика функцій печінки
 • Ниркова артеріографія
 • Кальцій в сироватці крові
 • Ультразвукове обстеження (УЗД) черевної порожнини та нирок
 • Цитологія сечі
 • Аналіз сечі

Наступна діагностика виконується для визначення поширення раку:

 • Магнітно-резонансна томографія (МРТ) черевної порожнини
 • Сканування кісток скелета
 • Рентгенографія грудної клітки
 • Позитронно-емісійна томографія (ПЕТ, скринінг)

Лікування:

Хірургічне лікування рак нирки і раніше залишається ефективним в лікуванні раку нирки. Обсяг оперативних втручань залежить від стадії пухлини і варіює від радикальної нефректомії до органосохранное операцій.Методи лікування раку нирок на сьогоднішній день дуже різні, як за способом лікування, так і за його результатами. Хірургічна система КіберНіж дозволяє лікувати рак нирки шляхом видалення пухлини безболісно, ​​локалізовано і з високою точністю. Лікування зазвичай займає 1-5 днів по 30-40 хвилин на день. Висока і точна доза опромінення за один сеанс за допомогою системи КіберНіж може дати фантастичний результат. КіберНіж - єдина в світі хірургічна система, яка на сьогоднішній день здатна всього за одну процедуру опромінювати пухлину з максимальною точністю - менше 0,5 мм, і в результаті ефективність лікування раку нирки і при метастазах в хребет зростає в рази, так і метастазів раку нирки по всьому тілу.
Радіохірургічне лікування системою КіберНіж тільки називається "операцією", хоча це зовсім не так. Насправді таке лікування являє собою безкровну, безболісну радіохірургічну операцію з видалення пухлини і метастазів нирки.