Medicalpark
Neolife
Medilife
Florence
liv-hospital
Romatem
TurMed - Лікування в Туреччині.
тел. +38 (093) 116-61-61
Україна / Київ, вул. Дмитрівська 76

Лікування раку легенів

Лікування раку легенівРак легенів - широко поширене захворювання, що зустрічається частіше у курців. Близько 8 з 10 випадків рак легенів розвивається у людей старше 60 років. Рак легенів буває: центральним і переферическую. За гістологічною будовою розрізняють 2 великих групи: чи не дрібноклітинний, і дрібноклітинний рак легенів. Основним фактором ризику захворювання раку легенів є куріння - ймовірність смерті від раку легенів вище у 8 разів у людей, що викурюють 1-14 сигарет в день, в порівнянні з некурящими.

Для центрального раку легень найбільш характерні наступні симптоми: кашель (сухий або з мокротою); часті, без видимих ​​причин запалення легенів (пневмоніти); біль у грудній клітці (зазвичай в області поразки ракам); підвищена температура; порушення дихання (задишка).

Інвазивна діагностика: Пункційна біопсія пухлин легенів під КТ контролем з наступним гістологічними, цитологическими і імуногістохімічними дослідженнями.

Неінвазивна діагностика: Комп'ютерна томографія органів грудної клітки та середостіння. Діагностика раку легенів дозволяє визначити не тільки первинний рак але й метастази (в тому числі і множинні метастази) з подальшою мультипланарної реконструкцією вогнищ розмірами від одного міліметра (1 мм).

Лікування хворих на рак легені включає всі прийняті в сучасній клінічній онкології методи: хірургічний, променевий, хіміотерапевтичний і їх різні поєднання. Якщо рак легенів діагностується на ранніх стадіях, матимете шанс на його вилікування за допомогою Кібер Ножа. Система слідкування Кібер Ножа Synchrony дозволяє опромінювати рухомий об'єкт - пухлина легені з високою точністю без попередньо встановлених в пухлину рентгенконтрастних міток, при цьому похибка становить менше 0,5 міліметра. Висока точність при лікуванні мінімізує ризик виникнення загальних реакцій і постлучевого фіброзу легень. Застосування КіберНожа має стати стандартом в лікуванні початкових стадій недрібноклітинного раку легені і поліпшити показник 5-річних видужань, а також якість життя хворих з раком легенів.